دانلود سریال عاشقانه
پست های ويژه
کانال تلگرام

پست ثابت

Decor

موضوع : بیوگرافی هنرمندان ، عکسهای حسین مهری | آخرین بروزرسانی در

تماشا: حسین مهری بازیگر جوان این شب ها با بازی در نقش «سینا» در سریال «زمانه» توجه های بسیاری را به خودش جلب کرده اما شیرینی این موفقیت با شیرینی نامزدی و روزهای فراموش نشدنی آن در زندگی خصوصی این بازیگر جوان همراه شده.

حسین مهری

مهری که آدم درون گرایی است و چندان تمایل ندارد از زندگی خصوصی اش صحبت کند در گفت و گوی صمیمانه ای با تماشا از این اتفاق فرخنده و خوب صحبت کرد.

ما هم برای او همسرش آرزوی موفقیت می کنیم و به شما توصیه می کنیم اگر بیشتر می خواهید از او و نقشش در «زمانه» بدانید با این گفت و گو همراه شوید:

به نظر می رسد بیشتر علاقه تان به سریال است تا فیلم. سال گذشته هم سریال موفق «تا ثریا» و امسال هم که «زمانه» را داشتید.

– نسبت به پیشنهادهایی که داشتم این کارها را قبول کردم. اگر نه تئاتر، سینما و تلویزیونبرای من فرقی نمی کند. من دنبال تجربه های خوب هستم و مدیوم برایم اولویت و ملاک انتخاب نیست.

برنامه تان برای آینده کاری تان چیست؟

– باشکوه ترین کاخ ها و عمارت هایی که ما الان در دنیا می بینیم زیربنای به شدت قوی دارند و این خیلی مهم است. می توان آجرها را همینطوری روی هم چید و بالا رفت اما تا چند متر می تواند ادامه پیدا کند؟! برج های عظیم و کاخ های باشکوه در وسعت زیاد صدها متر ارتفاع دارند و همیشه هم ماندگار هستند. بازیگر هم باید ریشه های خودش را قوی کند. من هم عجله ای ندارم و هر وقت احساس کنم جایی اتفاق خوبی امکان دارد برایم بیفتد و دست خودم باشم سعی می کنم آن اتفاق بیفتد و عجله ای برای اینکه بخواهم ره صد ساله را یک شبه بروم ندارم.

ملاک هایتان برای انتخاب چیست؟

– من سه تا فاکتور اصلی دارم که به شدت برایم مهم است؛ کارگردان، فیلمنامه نویس و نقش. ایده اولم این است که نقش، نقشی باشد که بتوانم خودم در آن تلاش کنم، کارگردان، کارگردانی باشد که بتوان به او اعتماد کرد و فیلمنامه هم فیلمنامه قرص و جانداری باشد. یک وقت هایی هم شد با کارگردان هایی کار کردم که نمی شده به آنها تکیه کرد ولی به هر حال شرایط طوری بود که چاره ای نداشتم. چیدمان کاری ما شرایط خاصی دارد. ما شرایط استاندارد و با ثبات کاری نداریم و همه چیز خیلی متزلزل است.

مگر چند تا کار خوب در سال ساخته می شود؟ من خدا را شکر می کنم که در 2، 3 سال گذشته در 5 تا از بهترین سریال های این دوره تلویزیون کار کردم. من «زیر هشت»، «نابرده رنج»، «تا ثریا»، «پایتخت» و «زمانه» را در این سال ها داشتم. بنابراین تازه من در این شرایط جزو آدم های خوش شانسی بودم که کارهای قابل قبولی با کارگردان هایی انجام دادم که به دانش و مهارتم اضافه کردند.

در فاصله بین «تا ثریا» و «زمانه» کار دیگری هم انجام دادید؟

– قبل از «زمانه» یک سریال به نام «بال های خیس» با آقای رنجبر کار کردم که نقش اصلی هم بودم. البته دوست داشتم قبل از این کار پخش شود ولی متاسفانه پخش آن به بعد از «زمانه» افتاده. سطح کلی کار «بال های خیس» در مرتبه «زمانه» نیست و دوست نداشتم بعد از «زمانه» که یک کار خوب است و یک خاطره خوب هم دارد، کاری از من پخش شود که از آن بهتر نیست. البته ظاهرا در مونتاژ این مجموعه هم دارند کارهایی می کنند که با نتیجه بهتری روبرو شویم.

حسین مهری عکسهای جدید حسین مهری بازیگر ایرانی اسفند 91

اولین تجربه همکاریتان با کارگردان سرشناسی مثل حسن فتحی چطور شکل گرفت؟

– آقای خادم زاده، دستیار ایشان، از قبل با من دوستی داشتند و لطف کردند من را به آقای فتحی معرفی کردند و ایشان هم با من تماس گرفتند که بروم و در مورد کار صحبت کنیم. من هم خدمت شان رسیدم. فیلمنامه هنوز آماده نبود من صحبت کوتاهی با آقای فتحی داشتم و از ایشان پرسیدم آیا فکر می کنید این نقش، نقشی می شود که من بتوانم خودم را با آن نشان دهم و آقای فتحی هم گفتند حتما اینطور خواهد شد.

این اعتماد متقابلی که بین ما وجود داشت مهمترین فاکتور همکاری مان بود. به من گفتند تو باید نقش یک پسر معتاد موزیسین را بازی کنی، همین خود همین معتاد موزیسین کلی بار مثبت برای من به عنوان بازیگر داشت که بتوانم توانایی های خودم را نشان دهم. حالا نوع پرداخت آن در فیلمنامه و نوع دید کارگردان و نوع اجرای بازیگر می تواند نقشی را شاخص کند یا نکند. خب من هم مثل همه، کارهای آقای فتحی را دیده بودم و خیلی دوست داشتم و می دانستم که می توانم کاملا به او اعتماد کنم.

نقش معتاد برای هر بازیگری همیشه هم امکانی است که توانایی های خودش را نشان دهد و نقش متفاوت چالشی است و هم خطر به دام کلیشه و تکرار افتادن دارد. شما چه کردید که در این دام نیفتادید و توانستید شخصیتی جدید خلق کنید؟

– نه تنها نقش ها بلکه همه قصه ها و ایده ها در ادبیات دنیا تکراری است و استفاده شده و فقط هر بار آنها از یک زاویه دید جدید تعریف می شوند. در مورد نقش ها هم همین است. هر آدمی شغلی دارد؛ یک نفر نانوا است، یک نفر در آژانس هواپیمایی کار می کند و هزاران شغل دیگر. همینطور هر کسی یکسری عادت ها دارد که اعتیاد یکی از آن عادت های مخرب و ناسالم برای فرد و اجتماع است. بارها هم از قدیم این نقش ها بازی شده. نقش معتاد را از بهروز وثوقی در «گوزن ها» تا تقی «آینه عبرت» بازی کرده اند.

حتی معتاد موزیسین هم بارها داشته ایم مثل علی سنتوری فیلم «سنتوری». زمانی که الگویی در یک چارت کلی خلق می شود مثلا «گوزن ها»ی آقای وثوقی طبیعتا بعضی بازیگرها برای اجرای نقش معتاد از آن الگوبرداری می کنند که طبیعتا مثل هر کار کپی در بهترین حالت باز هم کپی است و اصل نیست اما «سینا»ی داستان ما شخصیت مستقل خودش را دارد.

همانطور که شما اگر مثلا صد هزارتا معتاد را از همه جای دنیا کنار هم جمع کنید می بینید که شاید عادت های شبیه هم داشته باشند اما هر کدام، شخصیت و ویژگی های مستقل خودشان را دارند. من سعی کردم سینا را هر چه واقعی تر و طبیعی تر بازی کنم چون اینجور نقش ها این ایراد را دارد که اگر بازیگر یک ذره حواسش نباشد وسوسه می شود بخواهد بازیش را به رخ بکشد و آن وقت هی می خواهد اضافه بازی کند و حرکت و رفتارهای گل درشتی می کند که به چشم بیننده بیاید اما همین مسئله بیننده را آزار می دهد و هر چقدر این اضافت بازی کمتر باشد، بازی بازیگر حتی بیشتر دیده می شود و به دل بیننده می نشیند چون هم بیننده با هوش است و هم دوربین صادق.

در مورد فیلمنامه با آقای فتحی صحبت می کردید؟

– من قبل از اینکه سر کار بیایم درباره کارگردان و سبک کارش تحقیق می کنم. قبلاز این کار هم با دوستانی که با آقای فتحی سابقه همکاری داشتند تماس گرفتم؛ دوستانی مانند امیر جعفری و سهیل بیرقی، من را راهنمایی های خوبی کردند و همه آنها به من گفتند حسن آقای فتحی به شدت پیشنهاد و نظر را دوست دارد و استقبال می کند، یک وقت فکر نکنی باید ساکت باشی و نظرت را نگویی. سر صحنه هم خیلی صحبت و بحث می کردیم و در همین صحبت ها و بحث ها و نظرها و پیشنهادهاست که یک شخصیت می جوشد و بیرون می زند و می شود سینا.

شما برای کیفیت کارتان چه می کنید؟

– سعی می کنم به روز باشم و اتفاقات، اطلاعات و دانش کارم را دنبال می کنم. این به روز بودن از راه های متفاوت و البته مرسومی شکل می گیرد. راه هایی مثل کتاب خواندن، نشریات را مطالعه کردن و فیلم دیدن که مخصوصا برای این آخری خیلی زمان می گذارم فیلم دیدن و رمان خواندن تاثیر فوق العاده محسوسی روی کیفیت کار می گذارند. وقتی شما رمان می خوانید، کاراکترها و ماجراهایشان را در ذهن تان تصویرسازی می کنید. همینطور مشاهده آدم ها و رفتار و واکنش های آنها می تواند خیلی کمک کند و تئاتر که متاسفانه من مدتی است از آن دور شده ام و خیلی دوست دارم یک کار خوب تئاتر انجام دهم.

مهمترین دغدغه شما این روزها چیست؟

– همیشه بخش عمده ای از ذهن من مشغول زندگی خصوصی ام است و اینطور ونیست که همیشه صادرصد ذهنم درگیر کار و بازی باشد. هر کسی به هر حال دل مشغولی ها و چیزهای دوست داشتنی غیر از کار در زندگی اش دارد که آنها شاید مهمترین دغدغه هایش هستند. طبیعتا برای من که تازه نامزد کرده ام این اتفاق دوست داشتنی بخش مهم و اصلی فکر و زندگی این روزهای من است. فکر کردن به کسی که دوستش داری و دوستت دارد حس خوبی است و خدا را بابت این روزهای خوب شکر می کنم

سینای دوست داشتنی

برای رسیدن به این نقش چه کردید؟

– روال من این نیست که بروم تحقیق کنم و مثلا یک آدمی را پیدا کنم و عین او را اجرا کنم. بازیگر باید چیزهایی که از دیده هایش برداشت می کند را مونتاژ کند. من شاید نگاه یک معتاد را از یک جا برداشته باشم، عصبی بودن یک جوان را از یک جای دیگر برداشته باشم و همه اینها در کنار برداشتی که خودم از فیلمنامه داشتم قرار می گیرد و فراهنمایی و تلاش آقای فتحی هم خیلی به من کمک کرد. من تلاش زیادی کردم که سینا هر چند که دارد کارهای غلطی می کند و مسیر اشتباهی را آمده است اما دوست داشتنی باشد. من احساس می کنم مردم هم با اینکه می دانند سینا کم خطا کرده اما از او بدشان نمی آید و او را دوست دارند.

حسین مهری: سه ماه است ازدواج کرده ام

شاه داماد

در بین بازیگران با چه کسانی بیشتر رفاقت دارید و معاشرت می کنید؟

– البته خیلی آدم پر رفت و آمدی نیستم اما دوستان خوب در بین همکارانم زیاد دارم؛ دوستانی مانند امیر جعفری و کامبیز دیرباز و خیلی دوستان پشت دوربین که احتمالا کمتر می شناسیدشان اما عموما آدم اهل تنهایی هستم و ترجیح می دهم بیشتر وقت آزادم را به کتاب خواندن و فیلم دیدن بگذرانم یا اوقاتم را صرف همسرم کنم و با او باشم.

چند وقت است ازدواج کردید؟

– من به تازگی ازدواج کرده ام، تقریبا 3 ماه است. البته نامزد کرده ایم و هنوز عروسی نگرفته ایم.

همسرتان هم کار سینمایی می کنند؟

– نه، اصلا در این حرفه نیستند.

شما چند سالتان است؟

– 28 سال.

شما به جز کار بازیگری شغل دیگری هم دارید؟

– به هیچ وجه. تنها کار من بازیگری است و فقط از این راه زندگی می کنم.


footbal
74,344 بازدید
۸۱ نظر

نظرات کاربران

۸۱
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

vidaaa یکشنبه 22 ژانویه 2017

سلام اقای مهری شما تنها بازیگر مورد علاقه من هستی.خیلی هم طبیعی بازی میکنی خیلی جذاب وباحالی.دمت گرم

ناشناس یکشنبه 22 ژانویه 2017

سلام اقای مهری شما تنها بازیگر مورد علاقه منی خیلی خیلی جذاب و بحالی.دمت گرم

ثنا سه شنبه 20 دسامبر 2016

من هم سلام عرض میکنمب اقای مهری .. و ب بازیگری مثل شما در ایران افتخار میکنم

زری جون شنبه 1 اکتبر 2016

سلام اقای مهری خیلی خیلی خیلی دوستون دا م بازیتون عالیه خودتم عالی هستی عاشقنم موفق باشی.

محدثه یکشنبه 4 سپتامبر 2016

سلام اقای مهری خییییییییلللیییییییی دوست دااااارمممم عااااشقم
امیدوارم ک خوشبخت بشین بوووووس

فاطمه چهار شنبه 3 آگوست 2016

عالی هستییزنت کو ؟؟چراعکسش نیست

عارفه چهار شنبه 29 ژوئن 2016

حسین‌عزیزمنحسین‌عزیزمن‌توروخیلی‌دوس‌دارم‌ووقتی‌ک‌توسریالاگریه‌میکنی‌منم‌گریم‌میگره…

حسن جمعه 22 آوریل 2016

نام همسر اقای مهری چیست؟

رها یکشنبه 22 می 2016

ویدا جوان

طنین دوشنبه 30 می 2016

رها جان مثل اینکه تمام متن هارو نخوندی
ویدا جوان بازیگر هستند ولی آقای مهری گفتند همسرشون تو این حرفه نیستند

مریم شنبه 27 فوریه 2016

خیلی دوستت دارم البته همسر عزیزتان را هم همین طور عشققققققققققققققققققققققققققققق

ستاره سه شنبه 30 آگوست 2016

من خیلی دوست دارم اقای حسین مهری را ببینم و همسر شو نو

راضیه یکشنبه 14 فوریه 2016

دددوووست دارممممم

ویدا پنجشنبه 4 فوریه 2016

سلام.واقعا هنرپیشه بسیاربسیارخوبی هستی اصلاخداشماروآفریده که تافقط بازیگر بشی.خیلی خیلی ماهییییی

تسا دوشنبه 7 دسامبر 2015

واقعا فوق العاده ای ولی حیف شد ازدواج کردییییییییییییییییییییییییییی مبارکککککککککککککککککککککککککککککککککککککککک

فاطمه سه شنبه 15 سپتامبر 2015

اقای مهری خیلی دوستون دارم عاشقتونم فقط میخوام بدونم همسرتون کیه

مهديه سه شنبه 29 جولای 2014

خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییی دوسش دارم عاشقشم

attttttttttttieh جمعه 1 مارس 2013

مبارککککککککککککککککککککککککککککککککککککککه

آیسا جمعه 1 مارس 2013

حسین جون هم خودتو دوس دارم هم بازیتو
بابام هم خیلی دوست داره
ایشالله که خوشبخت شین

مطهره آتشی جمعه 1 مارس 2013

آقای مهری خسته نباشیدکارخیلی خوبی ارائه دادید ازدواجتون هم مبارک براتون آرزوی خوشبختی می کنم

غزال پنجشنبه 28 فوریه 2013

باید بگم اقای مهری ازبازیگران بی نظیروخوش تیپ سینمای ایران هستن وایشالا در کنار همسرشون خوشبخت بشن

زهرا جمعه 11 دسامبر 2015

اره راست میگین ای کاش همسرشو میدیدیم

م.ن پنجشنبه 28 فوریه 2013

خیلی زیبا وجذاب بازی میکند مخصوصا درسریال تاثریا……………..

نازی جمعه 5 آگوست 2016

منم موافقم

م.ن پنجشنبه 28 فوریه 2013

خیلی خوب بازی میکند آدم باهاش حس میگیره .

پریسا چهار شنبه 27 فوریه 2013

مرسی ولی اصلا به حسین مهری نمیاد که ۲۸ سالشون باشه……..

فهیمه چهار شنبه 27 فوریه 2013

خیییییلی قشنگ بازی کردید. ازدواجتونم مبارک باشه خوشبخت بشین

yalda سه شنبه 26 فوریه 2013

بازیتون فوق العادست خیلی طبیعی نقشتنو اجرا میکنین مبارک باشه!!!!!!

maryam سه شنبه 26 فوریه 2013

عچب تیکه ای !!!!!!!!!!!!!! my hanny ………..

koooooooooalllla سه شنبه 26 فوریه 2013

اقای مهری ایشالا که در کنار همسرتون خوشبخت بشین!!!!!!!!!!

لیلی سه شنبه 26 فوریه 2013

بنظر من شما زیبا ترین مرد بازیگرهستین در ضمن ازدواجتون مبارک

.

یلدا دوشنبه 25 فوریه 2013

ممنون اقا حسین خوشبخت شین با نگار فروزان فر چی کار کردین

february دوشنبه 25 فوریه 2013

مبارک باشه عزیزم !!!!!!!!!!!!
ایشاله خوشبخت بشی پسر خوب!!!!!!۱

maryam یکشنبه 24 فوریه 2013

یکم شبیه مهرداد صدیقیان ………… اندازه مورچه !!!!! ممنون دوستتون دارم

دانیال سه شنبه 26 فوریه 2013

ممنون رها

مهزاد شانیان جمعه 22 فوریه 2013

بادا بادا مبارکککککککککک بادا ایشالا مبارککککککککککککککککک بادا

مرضیه جمعه 22 فوریه 2013

سلام واقعا باشنیدن خبر ازدواج اقای مهری خوشحال شدم مبارکتون باشه براتون ارزوی خوشبختی میکنم.

دریا یکشنبه 24 فوریه 2013

من هم بهتون تبریک میگم . واستون ارزوی خوشبختی میکنم!!!!!!!!!

رها جمعه 22 فوریه 2013

عاشق بازی شما هستم همیشه همه ی کارهاتونو دنبال می کنم ..
مبـــارکـــــــه

امیرمحمد جمعه 22 فوریه 2013

آقای مهری از بازی خوب شما در سریال زمانه بسیارخوش حال هستم ونامزدی شما را با همسر گرامیتان تبریک می گویم .

ملینا جمعه 22 فوریه 2013

خوشحال شدم از این بابت ایشاالله درکنارهم یه زندگیه خوبی داشته باشین

دخترکبریت فروش پنجشنبه 21 فوریه 2013

حسین جون نشد که بشه سریال جدیدتو ببینم ولی عاشق بازی فوق العادت توی سریال پنجرتم..ازت تشکرمیکنم اگه این مطلبو میخونی.امیدوارم همیشه شاد باشی.وبهت ۲تا تبریک میگم.

تنها پنجشنبه 21 فوریه 2013

خیلی دوستش دارم بازیشم عالی هست ازدواجشم مبارکه

Sahar پنجشنبه 21 فوریه 2013

با سلام آقای مهری واقعا عالی بازی میکنن! تبریک بابت ازدواجشون

کوتا کاری کوری پنجشنبه 21 فوریه 2013

خدایی تو زمانه گل کاشت…راستی تبریک…

niloofar پنجشنبه 21 فوریه 2013

مبارکه خیلی دوستون داریم

sahar پنجشنبه 21 فوریه 2013

اذدواجتون مبارک

ليلا پنجشنبه 21 فوریه 2013

مبارک باشه لطفا عکس هاتو زیاد کن مرسیییی

گل پری پنجشنبه 21 فوریه 2013

تو کارشون که خیلی موفق نبودن امیدوارم تو زندگیشون موفق باشن…

Kosar چهار شنبه 11 نوامبر 2015

شما صلیقه نداشتین وگرنه آقای مهری هم خودشون عالین هم بازیشون

سحر شنبه 28 نوامبر 2015

بععععععععععله بعضی ها سلیقه ندارند اتفاقا اقی مهری در همهی مراحل عالیند

معصومه پنجشنبه 21 فوریه 2013

سلام مرسی از بازی خوبتون اقا حسین نامزدیتونم مبارکتون باشه براتون ارزوی خوشبختی میکنم.

رستاک پنجشنبه 21 فوریه 2013

سلام مرسی از به روز بودن مطالب و تبریک بسیار زیاد به آقای مهری آرزوی خوشبختی

Love پنجشنبه 21 فوریه 2013

خوشبخت شین ان شالله مبارکه

سارا چهار شنبه 20 فوریه 2013

واااااااااااااااااااااااااااااااااااااای عاشقتم عاشق میمیرم واست

ناشناس پنجشنبه 21 فوریه 2013

ممنون عزیزم

پریا چهار شنبه 20 فوریه 2013

به به به سلامتی…وقعا خیلی خوشحال شدم…مبارک باشه….

پریا چهار شنبه 20 فوریه 2013

به به مبارکا باشه….ایشاالله به سلامتی آرزوی خوشبختی واستون دارم….خیلی هم طبیعی بازی میکنید…

زهرا چهار شنبه 20 فوریه 2013

خیلی باحاله ولی زیادم خوشگل نیست معمولیه

فاطمه سه شنبه 15 سپتامبر 2015

هی اقای مهری خیلی هم خوشگله

n جمعه 22 ژانویه 2016

مبارک باشه اقایی حسین مهری دوستون دارم

گیسو چهار شنبه 20 فوریه 2013

مبارک باشه ایشالا…….. به پای هم پیر شید

ns چهار شنبه 20 فوریه 2013

با ارزوی خوشبختی برای حسین مهری

مائده چهار شنبه 20 فوریه 2013

خوبه که خیلی در مورد زندگیش حرف نمیزنه .خوشبخت باشه.

ناشناس چهار شنبه 20 فوریه 2013

به به مبارکا باشه…

بازی اقای مهری خییییییییییییییییلی خوبه من واقعا از بازیشون تو سریال زمانه لذت بردم…ایشالا همیشه موفق باشن…

مریم میگه چهار شنبه 20 فوریه 2013

مبارک باشه انشا الله خوشبخت بشین.بازیتون عالیه حرف نداره

غوغا چهار شنبه 20 فوریه 2013

خیلی کلیشه ای بازی میکنه. اصلا بهش نمیاد ۲۸ سالش باشه چه خوب مونده .ازدواجتم مبارک باشه ایشاا… .

mona چهار شنبه 20 فوریه 2013

خوشبخت شن مبارکهههههههههههههههههههههههههههههه

h چهار شنبه 20 فوریه 2013

ممنون

Eliza چهار شنبه 20 فوریه 2013

سلام. مرسی از سایت بسیار خوبتون. آقای مهری خیلی ادم با شخصیتی هستن با تمام احساسش بازی میکنه درضمن خیلی هم خوشگل! امیدوارم خوشبخت بشه

مینا پنجشنبه 21 فوریه 2013

واقعا قشنگ بازی می کنین……….عروسیتون مبارک… ان شاله به پای هم پیرشن

فاطمه سه شنبه 15 سپتامبر 2015

همسرش کیه

تنها چهار شنبه 20 فوریه 2013

مبارکه….

بنفشه سه شنبه 19 فوریه 2013

بازیشودوست دارم ازدواجشم مبارک باشه

الى سه شنبه 19 فوریه 2013

بازیکر خوبیه،قشنک هم بازى میکنه،کاش از همسرشم عکس میزاشتین
خوشبخت و بیروز باشن

نگار خان زاده سه شنبه 19 فوریه 2013

مبارکت باشه آقا حسین الهی خوشبخت بشی خداییش بازیت ۲۰

مطهره سه شنبه 24 نوامبر 2015

ﺧﻴﻠﻰ ﺧﻮﺑﻰ ﺍﻗﺎﻯ ﻣﻬﺮﻯ ﻣﺒﺎﺭﻙ باش

راضیه یکشنبه 14 فوریه 2016

من خیلی دوستون دارم عععععععععععععاااااااااااااااااااااااششششششششششششششققققققققتتتتتتتممممممممممممم حسین جون حاظرم جونمو بدم به خاطرت

ارزو چهار شنبه 8 ژوئن 2016

اسم خانم اقای مهری چیه هرکی میدونه بگه ممنون میشم

ایلار پنجشنبه 7 جولای 2016

اسمش ویدا جوان هس

مینو سه شنبه 26 جولای 2016

چرا شماها نمی فهمین آقای مهری گفتن همسزشون بازیگر نیست.