• حذف احمد مهران‌فر بازیگر نقش “ارسطو” از پایتخت ۳

   3,584 بازدید

   الوند: مهرانفر خودش از پایتخت۳ کنار کشید 
   
   احمد مهرانفر: عوامل "شاهگوش" نگذاشتند به "پایتخت" بروم

   حذف ارسطو از پایتخت 3

   ساعاتی قبل خبری مبنی بر حذف شخصیت ارسطو از سریال پایتخت در رسانه ها منتشر شد. شخصیتی که از محبوب ترین کارکترهای این سریال بود و تا حد زیادی در موفقیت پایتخت ۱و۲ نقش داشت و حذف او قطعا ضربه موثری به جذابیت این سریال خواهد زد. “کافه سینما” برای پیگیری این خبر با احمد مهرانفر( بازیگر نقش ارسطو) و خشایار الوند(نویسنده پایتخت) گفتگو کرده که واکنش آنها در ادامه می خوانید.

   الوند: مهرانفر خودش از پایتخت۳ کنار کشید
   خشایار الوند فیلمنامه نویسی که در سالهای اخیر همکاری مستمری با مهران مدیری و تیم سریال سازی اش داشته است، در حال حاظر مشغول نگارش قسمت های ابتدایی پایتخت۳ است. او در گفت و گویی با کافه سینما در مورد شایعه حضور نداشتن احمد مهران فر – شخصیت ارسطو – در پایتخت۳ گفت: راستش من به عنوان فیلمنامه نویس بهتر است زیاد در این مسائل ورود نکنم و پاسخ دادن به این مباحث را به آقای مقدم عزیز و طنابنده بسپارم. با این حال واقعیت این است که بر خلاف میل شخص بنده و دوستان فیلمنامه نویس کار، شخصیت ارسطو در پایتخت۳ نیست. این تصمیم هم توسط خود آقای مهران فر گرفته شده و تصمیمی کاملا شخصی بوده و دلیلش را هم باید از خودش بپرسید.
   الوند در مورد شایعه ی دلگیر بودن “سیروس مقدم” از مهران فر بابت شباهت بازی اش در سریال “شاهگوش” با “ارسطو” گفت: بعید میدانم چنین چیزی باشد. شاید آقای مقدم نمی پسندیدند که مهران فر در “شاهگوش” نقشی شبیه به ارسطوی پایتخت را بازی کند، اما بعید است که نبودن مهران فر در پایتخت۳ ربطی به این چیزها داشته باشد. تا جایی که من میدانم این خود آقای مهران فر بود که از کار کنار کشید. دلیلش را هم نمیدانم. شاید به خاطر حضور در “شاهگوش” چنین تصمیمی گرفته، به هر حال لوکیشن شاهگوش تهران است و نزدیک خانه ایشان است و مشکلی برای رفت و آمد نیست. شاید برایش کمی سخت بود که دوباره راهی علی آباد و شمال و جاده و این چیزها شود. طبیعتا بازی در “پایتخت” سختی های خودش را دارد.
   الوند در انتها در مورد اینکه آیا با این شرایط پایتخت۳ به جذابیت پایتخت۱ و ۲ خواهد بود، به کافه سینما گفت: به شخصه به نتیجه کار امیدوارم. به هر حال من قسمت دوم مرد هزار چهره – مرد دو هزار چهره – را هم نوشته بودم، به نظرتان آیا ضعیف تر از قسمت اولش در آمده بود؟ فکر میکنم الان هم با توجه به چیزهایی که در ذهن من و دیگر نویسندگان پایتخت۳ است، قسمت سوم از دو کار قبلی بهتر شود. امیدوارم در انتها مخاطبان از نتیجه کار راضی باشند.

   احمد مهرانفر: عوامل “شاهگوش” نگذاشتند به “پایتخت” بروم
   احمد مهران فر هم در گفت و گویی کوتاه با کافه سینما ضمن تایید این خبر گفت: واقعیتش این است که من تا اسفند ماه درگیر بازی در پروژه “شاهگوش” هستم و طبق قراردادی که با این پروژه بستم اساسا امکان حضور و بازی در “پایتخت۳″ را ندارم. هرچند، به نظرم نقش ارسطو به اندازه ی کافی در قسمت های ۱ و ۲ پایتخت پررنگ بوده و بهش پرداخته شده و داستان هایش هم به حد کافی گفته شده است. شاید دیگر نشود چیز جدید و تازه ای به ارسطو اضافه کرد. با این حال چون جزو گروه “پایتخت” محسوب میشوم وقتی بهم پیشنهاد بازی در قسمت جدیدش را دادند پذیرفتم و حتی نیمچه قراردادی هم با گروه بستم، اما بعد دوستانم در “شاهگوش” با این قرارداد مخالفت کردند و مخالفت شان هم منطقی بود. آنها روی حضور من در کارشان حساب باز کرده بودند و اگر به “پایتخت” میرفتم به کارشان لطمه وارد میشد. اخلاق حرفه ای ایجاب میکرد به قراردادی که با “شاهگوش” بستم پایبند بمانم.

   کافه سینما

   ارسال شده در : ۱۱ آذر ۱۳۹۲

 • همچنین مشاهده نمایید ...
 • نظرات

   ۱۹ دیدگاه ارسال شده است! می توانید دیدگاه خود را بیان نمایید.

   1. ناشناس می‌گه:

    آقای مقدم من پیشنهاد می کنم فکر ساختن این سری پایتخت رو از سرتون بیرون بندازین،چون این قسمتش فکر نکنم دیگه مخاطب داشته باشه.

   2. فرهاد می‌گه:

    سیروس مقدم نمیبخشمت اگه بدونه ارسطو ۳شو بسازین

    • جیگر می‌گه:

     مطمءن باشید کار سیروس مقدم مث همیشه عالی در میاد این وسط کسی که ضرر میکنه این اقای مهرانفره

   3. ناناز می‌گه:

    چقد بد……خیلی خیلی ناراحت شدم/ دیگه پایتخت مزه نداره :-((((((((((((

   4. فاطمه می‌گه:

    پایتختو نبینیم سنگین تریم

   5. زهرا می‌گه:

    حساس نشید !
    بالاخره یه کاری واسه جذابیتش میکنن

   6. تک ستاره می‌گه:

    حیف شد که آقای مهرانفر نیستن اما من به کارهای فوق العاده سیروس مقدم و سلیقه ایشون کاملا اطمینان دارم و مطمئنم کار خوبی از آب درمیاد اگه دقت کنید

   7. رضوانه می‌گه:

    واقعا پایتخت بود و ارسطوش…
    چراااااااااا.!!!!؟؟؟؟؟؟

   8. s.kh می‌گه:

    اگه واقعا احمدمهرانفرتو سری سوم نیست ساخته نشه خییییییییییلی بهتره مگه میشه بایتخت بدون ارسطو!!!!!!!!!!!واااااااااای حتی تصورش آزار دهنده س.نه این غیرممکنه

   9. رها جون می‌گه:

    مفت نمی ارزه بدون ارسطو!

   10. علیرضا ناصری می‌گه:

    این دقیقا مثل اینه که سریال هوش سیاه ۳ را بدون کیکاووس پاکیده بسازن

   11. فهیمه جون می‌گه:

    آخ قلبمممممممم
    بخدا گریه دارم میکنم

   12. hani می‌گه:

    خب پس دیگه پایتخت ، پایتخت نمشیه !!!!

   13. یکتا می‌گه:

    من که دیگه نگاش نمیکنم بدون ارسطو مزخرف میشه

   14. hamta می‌گه:

    من از وقتی فهمیدم ارسطو نمیاد خیلی خیلی ناراحت شدم من اصلن نگاه نمیکنم سریالو…اصلن نمک پایتخت بود ارسطو..

   15. lolo می‌گه:

    اه…….. بدون احمد ک نمی چسبه

   16. setare می‌گه:

    چچچچچچچچچچچچچچچچرا دیگه پایتخت خنده دار نمیشه که
    خیلی لوسین

   17. پرنسس احسان می‌گه:

    یعنیی بدون ارسطو فیلم پوچ پوچه جدی میگم نمک پایتخت ارسطو بود زحمت نکشید بسازید لطفا


 • دیگر تصاویر موجود
   عکسهای نشست خبری سریال ما فرشته نیستیم عکس‌های جدید «ریما رامین فر» در سال ۱۳۹۳ عکس های مراسم تجلیل و تقدیر از بازیگران و عوامل مجموعه پایتخت ۳ عکس‎‌های جدید منگ هان ژانگ + گفتگوی خواندنی عکس های «نشست خبری سریال پایتخت ۳» عکس‌های سیروس مقدم + پایتخت ۴ ساخته نمی‌شود ! عکس های جدید از بازیگران ایرانی ویژه فروردین ماه ۹۳ عکس‌های اکران فیلم خط ویژه برای جمع آوری کمک برای جوان اعدامی عکس / الناز شاکردوست در حال گره زدن سبزه در سیزده بدر سال ۹۳ عکسهای جدید بازیگران ایرانی در شروع سال ۱۳۹۳ عکس‌های مراسم ختم پدر مسعود روشن پژوه مجری سیما سری جدید عکس‌های پشت صحنه مجموعه پایتخت ۳ عکس / لیندا کیانی و منگ هان ژانگ عکس‌های جدید بازیگران در برنامه ب مثل بهار بیوگرافی سولماز آقمقانی