امروز پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵ شما در آریا پیکس هستید.
modiseh

پست های ويژه

پست ثابت

موضوع : مراسم و همایش | آخرین بروز رسانی : ۱۵ مهر ۱۳۹۳.

اختتامیه جشنواره فیلم کودک اصفهان مهر 93

مجموعه عکسهای مراسم اختتامیه بیست و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان در اصفهان با حضور برخی بازیگران / مهرماه 93

+ معرفی برگزیدگان بخش های مختلف

اختتامیه جشنواره فیلم کودک اصفهان مهر 93

هنگامه قاضیانی / اختتامیه بیست و هشتمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان اصفهان

اختتامیه بیست و هشتیمن جشنواره فیلم کودک اصفهان مهر 93

نادر سلیمانی / اختتامیه بیست و هشتمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان

اختتامیه جشنواره فیلم کودک اصفهان مهر 93

اختتامیه جشنواره فیلم کودک اصفهان مهر 93

اختتامیه جشنواره فیلم کودک اصفهان مهر 93

اختتامیه بیست و هشتمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان

اختتامیه جشنواره فیلم کودک اصفهان مهر 93

جمعی از بازیگران زن در اختتامیه جشنواره فیلم کودک و نوجوان اصفهان / ستاره اسکندری,لاله اسکندری,مریلا زارعی,هنگامه قاضیانی

اختتامیه جشنواره فیلم کودک اصفهان مهر 93

عکسهای اختتامیه بیست و هشتمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان

اختتامیه جشنواره فیلم کودک اصفهان مهر 93

آزاده نامداری / جشنواره فیلم کودک اصفهان / مهر 93

اختتامیه جشنواره فیلم کودک اصفهان مهر 93

اختتامیه جشنواره فیلم کودک اصفهان مهر 93

اختتامیه جشنواره فیلم کودک اصفهان مهر 93

اختتامیه جشنواره فیلم کودک اصفهان مهر 93

مسعود رایگان و همسرش و سعید راد

اختتامیه جشنواره فیلم کودک اصفهان مهر 93

هنگامه قاضیانی / شبنم مقدمی / مریلا زارعی / پوران درخشنده

اختتامیه جشنواره فیلم کودک اصفهان مهر 93

آیین اختتامیه بیست و هشتمین 28 جشنواره فیلم کودک و نوجوان

اختتامیه جشنواره فیلم کودک اصفهان مهر 93

مریلا زارعی | هنگامه قاضیانی | ستاره اسکندری

اختتامیه جشنواره فیلم کودک اصفهان مهر 93

اختتامیه جشنواره فیلم کودک اصفهان مهر 93

 برگزیدگان بخش سینمای ایران

پروانه زرین بهترین فیلم بلند: محمدعلی طالبی برای فیلم قول

پروانه زرین بهترین کارگردانی: غلامرضا رمضانی برای فیلم فرار از قلعه رود خان

دیپلم افتخار بهترین کارگردانی: سیامک کاشف‌آذر برای فیلم آوا

پروانه زرین بهترین فیلم‌نامه: محسن جسور برای فیلم آوا

دیپلم افتخار بهترین فیلم‌نامه اقتباسی: حسن بیان‌لو برای فیلم قول

پروانه زرین جایزه ویژه داوران برای فیلمبرداری: علی محمد قاسمی برای فیلم قول

پروانه زرین بهترین بازیگر نوجوان: سوگل نصرتی برای فیلم خانه‌ای کنار ابرها

دیپلم افتخار بهترین بازیگر کودک: به یاس نوروزی برای فیلم دزد و پری

دیپلم افتخار بهترین بازیگر کودک: به آرشام طالبی برای فیلم آوا

دیپلم افتخار بهترین بازیگر کودک: به گروه بازیگران کودک و نوجوان برای فیلم باغ بهشت

دیپلم افتخار بهترین دستاورد فنی و هنری: علی تصدیقی برای فیلم تتل و راز صندوقچه

جایزه ویژه بهنام محمدی (جایزه ویژه دبیر جشنواره): حسین قاسمی‌جامی برای فیلم به بادبادک‌ها شلیک نکیند

دیپلم افتخار بهترین بازیگر خردسال: رها بدرطالعی برای فیلم سرزمین رها

برگزیدگان بخش‌های ویدئویی وپویانمایی اعلام شد

برگزیدگان بخش‌های ویدئویی و پویانمایی بیست و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان اعلام شد.

حجت الاسلام شاهمرادی رئیس شورای فرهنگ عمومی کشور در بخشی از مراسم ضمن تشکر از دبیر جشنواره و دست ‌اندکاران برگزاری جشنواره گفت :مسئله فیلم کودک یکی از با اهمیت ترین مسایل فرهنگی کشور است امیدواریم بتوانیم در شورای فرهنگ عمومی سراسری کشور نسبت به حقوق و مسایل فرهنگی کودک و آنچه که مربوط به مسایل کودکان است به خوبی به وظایف‌مان عمل کنیم.

بنا بر این گزارش، پس از سخنان محمدرضا جعفری‌جلوه برگزیدگان دو بخش ویدئویی و پویانمایی اعلام شد:

برگزیدگان بخش پویانمایی

پروانه زرین بهترین کارگردانی بلند پویانمایی: مازیار محمدی‌نژاد برای شهر راز

پروانه زرین بهترین فیلنامه بلند پویانمایی: حمیدرضا حافظی برای افسانه شهر قالی

دیپلم افتخار بهترین اثر بلند پویانمایی: مرکز صداوسیمای اصفهان برای افسانه شهرقالی

پروانه زرین بهترین کارگردانی فیلم کوتاه و نیمه بلند پویانمایی: ساره شفیعی‌پور برای فیلم درخت

پروانه زرین بهترین انیماتور فیلم کوتاه و نیمه بلند پویانمایی: لیدا خسروانی برای پنکه

پروانه زرین بهترین دستاورد فنی و هنری کوتاه و فیلم بلند پویانمایی: بهزاد رجوی‌پور، آرش صوفی و فرید خزایی تمام زمستان‌هایی که ندیده‌ام

لوح تقدیر به پاس تولیدات ارزشمند: موسسه فرهنگی دار‌القرآن حکیم المهدی اصفهان: برای فیلم بخشنده

دیپلم افتخار بهترین کارگردانی فیلم کوتاه و نیمه بلند پویانمایی: مهین جواهریان برای عروسی شاپرک

دیپلم افتخاری بهترین کارگردانی فیلم کوتاه و نیمه بلند پویانمایی: بهروز خندان به سلامی برای روح‌الله

برگزیدگان بخش ویدئویی

دیپلم افتخار بهترین اثر بلند ویدیویی (تهیه‌کنندگی): رقیه حسینی برای فیلم بیداری

پروانه زرین بهترین کارگردانی بلند ویدیویی: مصطفی نظری‌زاده برای فیلم بچه‌های پرواز

پروانه زرین بهترین فیلم‌نامه بلند ویدیویی: محمددرویش علی‌پور برای بچه نشو‌

پروانه زرین بهترین بازیگر کودک و نوجوان بلند ویدیویی: سپیده کاشانی برای فیلم جشن تکلیف

دیپلم افتخار بهترین بازیگر کودک و نوجوان بلند ویدیویی: آقای شاهرخ دیانتیان برای فیلم تبسم گرگ

دیپلم افتخار بهترین بازیگر بلند ویدیویی: مهسا‌هاشمی، طناز دهقان، نازنین پیرکاری برای فیلم غریبه

پروانه زرین بهترین کارگردانی کوتاه و نیمه بلند ویدیویی: رضا فقیهی برای فیلم کودکان ابری

دیپلم افتخار بهترین کارگردانی کوتاه و نیمه بلند ویدیویی: سجاد احمدبیگی – برای فیلم برتلک باز

دیپلم افتخار بهترین کارگردانی کوتاه و نیمه بلند ویدیویی: محمد پسران رزاق و لیلا جعفری برای فیلم پیام کوتاه

دیپلم افتخار بهترین کارگردانی کوتاه و نیمه بلند ویدئویی به جلال ساعدی برای فیلم سیاه و سفید

دیپلم افتخار بهترین بازیگر فیلم کوتاه و نیمه بلند ویدئویی به مهدی جواهری برای فیلم پل

دیپلم افتخار بهترین بازیگر کوتاه و نیمه بلند ویدئویی به محمدکاظم مرادی و ملیکا حیدری برای فیلم بولود (ابر)

پروانه زرین جایزه ویژه هیات داوران کوتاه و نیمه بلند به فاضل پورابوطالب برای فیلم کودکی آقای هنرپیشه



6,496 بازدید
يک نظر

دیدگاه کاربران

۱
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

ثنا◕‿◕。 چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۳

عــــــــــــــالیـــ بود 🙂