دانلود سریال عاشقانه
پست های ويژه
کانال تلگرام

پست ثابت

Decor

موضوع : بازیگران مرد ایرانی ، بیوگرافی بازیگران مرد | آخرین بروزرسانی در

علی شادمان, بیوگرافی علی شادمان

علی شادمان بازیگر نوجوان ایرانی متولد 4 آذر ماه سال 1375 در ایلام می باشد و اصالتا ایلامی می باشد.

بیوگرافی علی شادمان از زبان خودش

من متولد 4 آذر سال 1375 در ایلام هستم. در یک خانواده تحصیلکرده به‌دنیا آمده‌ام. مادرم معلم علوم تجربی هستند و پدرم هم دکترای تاریخ دارند، استاد تاریخ بوده‌اند و استاد من هم هستند. من در چنین فضایی بزرگ شدم و از کودکی با ادبیات و شعر سروکار زیادی داشتم تا اینکه کار در فیلم سینمایی « میم مثل مادر » اتفاق افتاد و من وارد عرصه بازیگری شدم.

وی این شب ها در سریال دیوار به دیوار در نقش آرمان حضور دارد.

گفتگو و عکس ها را در ادامه ببینید.

وی بازیگری را در سال 85 با بازی در فیلم سینمایی میم مثل مادر شروع نمود که برای این نقش در سال 76 جایزه هترین بازیگر کودک سی و هفتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم رشد را دریافت نمود.

وی با حضور در نقش کیوان در سریال کیمیا به خوبی شناخته شد .

ازدواج و همسر

علی شادمان تا کنون ازدواج نکرده است و مجرد می باشد.

علی شادمان, بیوگرافی علی شادمان

 

علی شادمان در سریال دیوار به دیوار

تلنگری به نام بازیگری

شاید تنها چیزی که در آن زمان اصلا به آن فکر نمی‌کردم این بود که روزی بازیگر شوم چون در آن سن و سال خیلی نمی‌شود برای آینده تصمیم‌گیری کرد و درواقع این اتفاقی که برایم رخ داد باعث شد تلنگری به من زده شود که وارد این کار شوم؛ خیلی هم از این اتفاق خوشحالم . بازیگر شدن اتفاق بزرگی در زندگی من بود که مسیر زندگی‌ام را تغییر داد و وقتی هم مدتی در این کار فعالیت کردم، حس کردم چقدر این کار را دوست دارم و می‌توانم در آن فعالیت داشته باشم و همین باعث شد که سعی کنم این اتفاق را برای خودم پخته‌تر و حرفه‌ای‌تر کنم.

علی شادمان و خانواده اش

خانواده علی شادمان

همیشه مدیون پدر و مادر

تا الان هرچیزی که در زندگی‌ام دارم را بدون شک مدیون پدر و مادرم هستم و همیشه بهترین مشاورین من در زندگی و در هر کاری بوده‌اند. هیچ‌وقت مانع من نشده‌اند و همیشه پشتیبان و حامی من در این کار بوده‌اند ولی در کنارش نصیحت‌های خودشان را هم داشتند و مثلا می‌گفتند اگر بازیگری را به عنوان شغل خود انتخاب کنی، ممکن است در آینده به مشکلاتی برخورد کنی چراکه بازیگری یا کلا مشاغل سینمایی تضمینی ندارند که شما همیشه مشغول کار باشید و کسب درآمد کنید.

همیشه به من توصیه می‌کردند که حداقل رشته دانشگاهی‌ام را چیز دیگری انتخاب کنم تا در کنار بازیگری بتوانم در عرصه دیگری هم فعالیت کنم ولی شخصا بعد از مدتی حس کردم که فلسفه زندگی من در سینما خلاصه می‌شود و به جز بازیگری، نویسندگی و کارگردانی هم جزو دغدغه‌های من هستند و به همین دلیل تصمیم گرفتم که به صورت آکادمیک هم این رشته را دنبال کنم و در حال حاضر دانشجوی ترم اول کارگردانی هستم.

علی شادمان نقش آرمان در دیوار به دیوار

علی شادمان (نقش آرمان)  در نمایی از سریال دیوار به دیوار سامان مقدم

مدیریت بازیگری و درس

من از کلاس چهارم وارد بازیگری شدم و از آن زمان تا به امروز مشغول بازیگری بوده‌ام هرچند سعی کرده‌ام در این 10سالی که مشغول کار هستم، در کارهایی بازی کنم که دوست داشته باشم و به همین دلیل است که در این مدت تنها در 9کار تصویری و یک کار تئاتر حضور داشته‌ام و اینطور نبوده که مدام در فیلم‌های مختلف مشغول کار باشم. سخت‌ترین کارم در این مدت سریال «سرزمین کهن» بود که 2سال درگیر آن پروژه بودم و در تمام این 2سال هرروز آفیش بودم و باید می‌رفتم سرکار!

هر روز ساعت 6 صبح باید می‌رفتم سر لوکیشن و تا غروب یا شب کار ادامه داشت و شب‌ها که به خانه برمی‌گشتم، معلم خصوصی می‌آمد تا درس‌ها را با او کار کنم و بعد از آن شام می‌خوردم و مرور درس‌ها را داشتم و دوباره فردا ساعت 6 صبح باید می‌رفتم سرکار و این داستان 2سال ادامه داشت ولی هرگز اجازه ندادم که کار به درس‌ خواندنم لطمه بزند. سریال «کیمیا » هم که باز کاری طولانی بود، همزمان با دوره پیش‌دانشگاهی‌ام بود ولی باز سعی کردم درس خواندنم را مدیریت کنم و خوشبختانه موفق هم بودم.

علی شادمان, بیوگرافی علی شادمان

علی شادمان نقش کیوان در سریال کیمیا

هورمون‌های جلوگیری از رشد

برای « سرزمین کهن » من از 13 سالگی تا 15 سالگی درگیر کار بودم، در سن بلوغ هم بودم ولی باید راکوردهای نقش را حفظ می‌کردیم؛ چراکه من هم باید سن 7سالگی آن شخصیت را بازی می‌کردم و هم سن 14 سالگی و این کار را بسیار سخت کرده بود و من هم روزبه‌روز داشتم بزرگتر می‌شدم. با مشاوره چند دکتر و با درمان عجیب و غریب و ریسکی که کردیم، پذیرفتیم که یک سری داروها را مصرف کنم که از رشد و بلوغ من جلوگیری کند. پدر و مادرم هم خیلی در این زمینه تحقیق کردند و تضمین‌هایی از دکترها گرفتند؛ ولی با این حال کار پرریسکی بود و خوشبختانه اتفاق بدی هم نیفتاد.

علی شادمان

از مطالعه تا تماشای فیلم

خیلی کتاب می‌خوانم و فیلم نگاه می‌کنم. دوستان محدودی دارم و تعدادشان به اندازه انگشتان دست هم نمی‌رسد چون در انتخاب دوست خیلی وسواسی هستم و معتقدم که آدم با سه‌نفر دوست صمیمی باشد بهتر از آن است که با صدنفر دوستی سطحی داشته باشد. خیلی از اوقاتم را با دوستانم می‌گذرانم و با آنها راجع‌به کتاب‌ها و فیلم‌هایی که می‌خوانیم و می‌بینیم، صحبت می‌کنم. خیلی اهل بیرون آمدن از خانه نیستم. باشگاهی در کنار خانه‌ام هست که برای ورزش به آنجا می‌روم.

بیوگرافی علی شادمان

عکاسی به شکل حرفه‌ای

به عکاسی علاقه زیادی دارم و می‌توانم بگویم که به شکل حرفه‌ای این کار را انجام می‌دهم. البته سوژ‌ه‌هایم آزاد است و روی سوژه خاصی در عکاسی تمرکز نکرده‌ام ولی به صورت کلی به‌شدت به عکاسی علاقه دارم و آن را دنبال می‌کنم. از طرف دیگر به نوشتن متن و فیلمنامه نیز علاقه زیادی دارم و این روزها مشغول نگارش یک فیلم نیمه‌بلند هستم و امیدوارم که تا قبل از پایان سال بتوانم آن را بسازم.

علی شادمان, بیوگرافی علی شادمان

علی شادمان و مهدی پاکدل / عکس

علی شادمان, بیوگرافی علی شادمان

عکسهای علی شادمان بازیگر نقش کیوان در سریال کیمیا

علی شادمان, بیوگرافی علی شادمان

علی شادمان و امیرمحمد متقیان

علی شادمان, بیوگرافی علی شادمان

رویای سینمای شادمان

بعد از سریال « سرزمین کهن »بازی در فیلم « رویای سینما » را آغاز کردم که آن‌هم یک طنز موقعیت بود و جدال بین یک پسر فقیر و یک پسر ثروتمند که هردو عاشق بازیگری بودند و با یکدیگر رقابت داشتند که برای این فیلم هم باردیگر من پروانه زرین بهترین بازیگر کودک و نوجوان را دریافت کردم. بعد از این فیلم یک خداحافظی دوساله با سینما داشتم چون وارد بلوغ شده بودم و خودم احساس می‌کردم از نظر چهره و ظاهر درحال دگرگونی هستم و می‌دیدم بچه‌هایی که از کودکی وارد شده‌اند و در سن بلوغ‌شان هم کار کرده‌اند، چه سرنوشتی برای‌شان پیش آمده و حتی برگشتم ایلام و شروع به درس خواندن کردم؛ البته پیشنهاد عجیب و غریبی هم در آن زمان به من نشد.

در اواخر آن دوسال بود که تصمیم گرفتم اگر چهره‌ام خیلی عوض نشد و مردم مرا قبول کردند، برگردم و اگر هم نشد اصلا بازیگری را کنار بگذارم .تا اینکه آقای شهاب حسینی که در زمان « سرزمین کهن » به من پیشنهاد بازی در فیلمی به کارگردانی خودشان را داده بودند، تماس گرفتند و گفتند که می‌خواهند فیلم‌شان را شروع کنند و پیشنهاد بازی در نقش جوانی خودشان را به من دادند که نقشی کوتاه بود و به عشق شهاب حسینی آن را پذیرفتم، ولی فرصتی برای بازگشت دوباره‌ام به بازیگری بود. بعد از آن سریال «کیمیا » را شروع کردم.

علی شادمان, بیوگرافی علی شادمان

علی شادمان و مادرش

عکس جدید علی شادمان و مادرش

علی شادمان, بیوگرافی علی شادمان

یک روز از زندگی من

بستگی به شرایط آن روز دارد. اگر کلاس داشته باشم، باید ساعت 9 بیدار شوم تا به دانشگاه برسم و بعد از آن هم به خانه می‌آیم و کارهای شخصی‌ام را دنبال می‌کنم. زمان زیادی از وقتم را با دوستان صمیمی‌ام سپری می‌کنم و گاهی هم مجبورم آشپزی کنم؛ هرچند مهارت زیادی در آشپزی ندارم و بیشتر اوقات از رستوران‌ها غذا تهیه می‌کنم. بخش عمده‌ای از وقت روزانه‌ام را تماشای فیلم و مطالعه در خانه تشکیل می‌دهد و زیاد اهل بیرون رفتن از خانه نیستم. گاهی هم برای تماشای تئاتر یا فیلم‌های سینمایی از خانه بیرون می‌روم.

علی شادمان, بیوگرافی علی شادمان

علی شادمان

علی شادمان, بیوگرافی علی شادمان

تفاوت با جوان‌های هم‌سن

اینکه من از کودکی وارد وادی هنر شده‌ام، درواقع دلیلی بر این موضوع نیست که من نسبت به هم‌سن و سالان خودم، برتر یا بهتر باشم و خودم را از آنها بالاتر ببینم. از نظر من همه انسان‌ها به اندازه کافی توانایی‌هایی در وجودشان دارند که بتوانند در زندگی‌شان از آنها استفاده کرده و پیشرفت کنند.

شاید تنها تفاوتم با برخی از هم‌سن و سالان خودم این باشد که من خیلی زود مستقل شدم و تقریبا از 10 سالگی که وارد حرفه بازیگری شدم، زندگی‌ام مثل کارمندها شد و صبح‌ها سر کار می‌رفتم و غروب به خانه برمی‌گشتم و خیلی زود از نظر اقتصادی مستقل شدم. در حال حاضر حدود 3سال است که به‌طور کامل مستقل شده‌ام. ولی در کل تفاوت عمده‌ای بین خودم و دیگران حس نمی‌کنم و دوست ندارم این حس ایجاد شود که من از بقیه بالاتر و برتر هستم.

تصاویر علی شادمان, اینستاگرام علی شادمان بازیگر نوجوان

علی شادمان, بیوگرافی علی شادمان

Ali Shadman

علی شادمان, بیوگرافی علی شادمان

حفظ احترام در ارتباطات

متاسفانه این روزها شاهدیم که مخصوصا در شبکه‌های اجتماعی اتفاقاتی می‌افتد که افراد به یکدیگر به راحتی توهین می‌کنند! همانطور که گفتم اعتقاد دارم که هیچکس از دیگری بالاتر نیست ولی در این بین هستند افرادی که خودشان را پایین‌تر از دیگران می‌بینند و درنتیجه سعی در تخریب طرف مقابل خود دارند؛ مخصوصا در شبکه‌های مجازی که ارتباط رودررو نیست و مسائلی ایجاد می‌شود که چندان خوشایند نیستند. با این حال من همیشه سعی کرده‌ام که با احترام رفتار کنم و زندگی حرفه‌ای و شخصی‌ام را از یکدیگر جدا نگه‌ دارم.

عکسی از دوران کودکی علی شادمان

عکسی از دوران کودکی علی شادمان

عکسهای علی شادمان

علی شادمان

سریالهای علی شادمان

دیوار به دیوار (1396)
ماه و پلنگ (۱۳۹۵)
کیمیا (۱۳۹۴)
سرزمین کهن

فیلمهای سینمایی علی شادمان

    ویلایی‌ها (۱۳۹۵)
اروند (۱۳۹۴)
یتیم‌خانه ایران (۱۳۹۳)

    ساکن طقه وسط (۱۳۹۲)
رؤیای سینما (۱۳۹۰)
کلانتری غیرانتفاعی (۱۳۸۷)
زمانی برای دوست داشتن (۱۳۸۶)
صد سال به این سال‌ها (۱۳۸۶)
میم مثل مادر (۱۳۸۵)

علی شادمان, بیوگرافی علی شادمان

اینستاگرام علی شادمان : instagram / Alishadman


footbal
4.8310
30,077 بازدید
۳۱۵ نظر

نظرات کاربران

۳۱۵
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

هانا دوشنبه 10 آوریل 2017

بازی خیلی خوبی داره مطمئنا آینده درخشانی در انتظارشه احتمالا سوپراستار چند سال آینده!

محسن چهار شنبه 5 آوریل 2017

دوست دارن جیگرم

محسن چهار شنبه 5 آوریل 2017

سلام علی من هم ایلامی هستم خیلی دوست دارم عاشقتم امید وارم که ببینمت

حالا یکی دوشنبه 27 مارس 2017

صدای خیلی خوبی داری،چهرتم جذابِ،بازیت هم که عالیه،ایشاالله همیشه موفق باشی.

فقط خدا رو عشقه دوشنبه 20 مارس 2017

آقای شادمان عیدتون مبارک امیدوارم هرجای ایران که هستید موفق و پیروز باشید.

زهرابراتی سه شنبه 28 فوریه 2017

علی جون خیلی خوش تیپی فقط توی اینستاگرام یا تلگرامت یه چیزی بگو که اینقدر نگن علی شادمان عروسی کرده.قربونت بای.

مهسا چهار شنبه 15 فوریه 2017

خیلی خوشتیپی جیگر. راستی شما پسر خاله سارا نریمانی هستید

ناشناس دوشنبه 13 فوریه 2017

شما خیلی عالی بازی میکنین

ناشناس شنبه 11 فوریه 2017

وا چا اشکالی داره اقای عمویی کاربر۰۰ دارن نظر میدن هر کسی هم داره نظرات خودشو داره که باید به نظرات احترام بزاریم

مجید صفری پنجشنبه 9 فوریه 2017

برای شما ارزوی موفقیت و سلامتی روز افزون دارم

مجید صفری پنجشنبه 9 فوریه 2017

داداش علی دوست داریم و عاشق کارهای شما هستیم

ناشناس پنجشنبه 9 فوریه 2017

خوش تیپی

ناشناس پنجشنبه 9 فوریه 2017

فیلمات خوبه خوب بازی میکنی

ناشناس پنجشنبه 9 فوریه 2017

دوست دارم

پانیذ14ساله چهار شنبه 8 فوریه 2017

به نظر من اقای شادمان در سریال کیمیا یکم قابل تحمل تر بازی کردن تا در سریال ماه وپلنگ

00 یکشنبه 5 فوریه 2017

ادم به عقلتون شک میکنه
هرچند از یه مشت بچه مچه انتظار بیشتر نمیشه داشت
بزرگ میشین یادتون میره عمویی

فاطیما1111 سه شنبه 17 ژانویه 2017

ممنون عزیزم

فاطیما یکشنبه 15 ژانویه 2017

علی شادمان بازیگر خوبه ماه و متولد ماه تولد من

فاطیما یکشنبه 15 ژانویه 2017

من شما رو خیلی دوست دارم و بازیگر مورد علاقیه ی من هستید بازیتون حرف نداره و امیدوارم هرجای این دنیا باشید موفق و پیروز باشید

یگانه 1111 دوشنبه 16 ژانویه 2017

فاطیما جون دختر عموی گلم لایک داری

یگانه 1111 دوشنبه 16 ژانویه 2017

بازیگر خوبیه

فقط خدا رو عشقه پنجشنبه 12 ژانویه 2017

آقای شادمان بازییتون توی فیلم یتیم خانه ی ایران عالیه امیدوارم هرجایی که هستید موفق و سربلند باشید.

مبینا شنبه 7 ژانویه 2017

من عاشق شما هستم علی جوووووووووووون

مبینا شنبه 7 ژانویه 2017

من وقتی فهمیدم شما تو ماه اذر به دنیا اومدی ذوق مرگ شدم اخه خودمن هم در این ماه بزرگ متولد شدم

مبینا شنبه 7 ژانویه 2017

سلام من وا قعا وقتی فهمیدم شما در ماه اذر متولد شدین ذوق مرگ شدم اخه خودم هم در این ماه به دنیا اومدم

ناشناس چهار شنبه 14 دسامبر 2016

خیلی خوش عکسید اقای علی شادمان ولی تو هیچ فیلمی قشنگ بازی نکردین ببخشیدا ولی همش مثل این بچه ننه ها گریه میکردین یه مرررد که اینجوری نیست ولی خیلی صدای زیبایی دارید و فک میکنم صداتون مثل صدای اقای مهدی پاکدله.

ارزوی موفقیتتون رو دارم

مبینا شنبه 7 ژانویه 2017

ببخشید هان اما علی که از خودش گریه نمی کرد واقعا باید به بازیگری ایشون افتخار کرد

فقط خدا رو عشقه پنجشنبه 12 ژانویه 2017

نظر هرکسی محترمه ولی به نظر من آقای شادمان یکی از بهترین بازیگرای کشور هستند وقتی که یه بازیگر بتونه جوری بازی کنه که بینندرو به گریه بندازه یا خودشو جای اون شخصیت بزاره و پا به پای بازیگر بیاد بازی نیست هنره.

حالاااا شنبه 15 آوریل 2017

می خوای شما برو همون عروسک بازیتو بکن گلم

عزیزم
ایشون بازیگره
مگه خودشون خواستن که گریه کنن
نقششون اینه که در فلان سکانس گریه کنن
شما برو یه ذره مطالعه کن بعد بیا نظر بذار عزیز دلم
خوبه خودت داری میگی بازیگر…
واقعا متاسفم …

مهشید دوشنبه 12 دسامبر 2016

علی جون عاشقتم همین که تو فیلم کیمیا بازی کردی از اون موقع تا الان حیف که تو ایلامی ولی من یه جا دیگه ) تنها جایی که میبینمت تو خوابه

مهشید دوشنبه 12 دسامبر 2016

عشقم تولت مبارک منم آذرم

مهدیه دوشنبه 5 دسامبر 2016

واقعابازی تون طنازوزیباست امیدوارم درتمام مراحل زندگی موفق باشی داداش علی من معتقدم تو وقتی بزرگ تربشی ستاره ی سینماوتلویزیون میشی به راهت باخمین قوت ادامه بده داداشی

یسرا13 جمعه 23 دسامبر 2016

من خیلی دوستون دارم ولی اااانشالله هرجایی ک هستید صحیح و سلامت باشید و خوشبخت با هر کسی که ازدواج کنین

پریا پنجشنبه 24 نوامبر 2016

تولدت مبارک
تولدتون هم مبارک

دوست شما شنبه 26 نوامبر 2016

وا بچه ها یکم غرورداشته باشین . میمیرم براتو دوست دارمو عشقمو این چیزا نشون میده دخترا چقدر……. باحفظغرورحرفاتونو بزنین

آقای شادمان تولتون مبارک .

بر و بچ دوشنبه 26 دسامبر 2016

وا تو چرا تو کار ما بزرگترا دخالت میکنی

حالاااا شنبه 15 آوریل 2017

عزیزم
دقت کن
این حرفو به خاطر خودت زد…
خیلی جالبه
بعضی از افراد لیاقت نصیحت کردن هم ندارن…

زهرا جمعه 18 نوامبر 2016

عالی بودی

زهرا جمعه 18 نوامبر 2016

عشق منه وبس

یسرا13 پنجشنبه 22 دسامبر 2016

خیلی تو ببخشید شما باحالید و قشنگ خوش ب حال دختری که شما باهاش ازدواج کنین من ک خیلی دوستون دارم انشالله هر جای دنیا باشید سلامت و موفق و در زندگی ایندتون خوشبخت . خواهان خوبی شما و عاشق شما یسرا

مرضیه یکشنبه 13 نوامبر 2016

آقای شادمان ازنظر من درسریال ماه و پلنگ بهترین بازیگر هستید با این که سنتون بالا نیست ولی نقشتونو خیلی زیبا بازی میکنید ممنون از بازی خوبتون.بوس بوس

سروین یکشنبه 4 دسامبر 2016

مگه تو ماه و پلنگم بازی کرده عشقم؟؟؟؟؟

زهرا جمعه 10 فوریه 2017

اصلا بازی کرده یا بازی نکرده به تو چه باعشق من چی کار داری

sogi پنجشنبه 10 نوامبر 2016

بازی بسیار زیبایی داری، صدایی بس گوش نواز. آرامشی خاص درون تون صدات نهفته است، امیدوارم همیشه این صدای زیبا رو داشته باشی.

sogi پنجشنبه 10 نوامبر 2016

چهره ی جذابی برای بازیگری داری، صدای خارق العاده زیبا و گیرا. شخصیتی جالب در کنار بازی، فکر کنم شوخ هم هستی! در هر حال بازی بسیار خارق العاده ای داری.

H شنبه 5 نوامبر 2016

خیلی باحالییییییی

sogi جمعه 11 نوامبر 2016

جدا از با حال بودنش، صدای گیرا و خوش طنین داره که آدمو ناخودآگاه وادار میکنه به صداش گوش کنی، آرامش خاصی توی صداش داره که آدمو آروم میکنه.

نسرین شنبه 23 جولای 2016

خیلییییییی دوستتدارم علی جوووووووووووووووون

ناشناس دوشنبه 13 فوریه 2017

اره منم همینطور

نسرین شنبه 23 جولای 2016

علی جووووووووون تو فیلم کیمیا عالیییییییی بودی من که عاشقت شدم

هانا جمعه 1 جولای 2016

بهترین بازیگر

شیوا چهار شنبه 8 ژوئن 2016

وای خدا اینا رو ببین…………راستی داش ممدعلی شادمان دندانپزشکی چی شد برادر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه دوست شنبه 4 ژوئن 2016

دوستتتتتتتتتتتتتتتتتت دارم به خدا عشقییییییییییی من و بابام و داداشم اذر ماهیهیمممممممممم

مهسا سه شنبه 5 آوریل 2016

عشقمی نفسمی خیلی دوستون دارم عزیییییییییییزم

ترنم جمعه 11 نوامبر 2016

خانوما دست روعشق من نذارین علییییییییییی من واست میمیرم…توجیگرمنی …عشق منی…دوست دارم دیوونه وار…

مهسا سه شنبه 5 آوریل 2016

س
سلا

سلام آقای شادمان من شمارو خیلی دوس دارم عشقم نفسم

ناشناس شنبه 26 مارس 2016

خوووووووووووووووووووووووووووووووووووشششششششششگلی

مهسا سه شنبه 5 آوریل 2016

واقعا عشقی نفسی جیگر ی من خیلی دوست د اررررررم بووووووووووووووس

سلام مهلا هستم دوست دارم کیمیا زود تر شروع شود؟ پنجشنبه 24 مارس 2016

سلام مهلا هستم دوست دارم کیمیا زود تر شروع شود.

مینهو چهار شنبه 23 مارس 2016

خیلی دوستت دارم داداشی قربونت برم داداش علی مثه ماه می مونی

مینهو چهار شنبه 23 مارس 2016

عالی بود خیلی داداش علی رو دوسش دارم خیلییییییی

النا چهار شنبه 23 مارس 2016

خیلی پسر ظریفی هستی

منم دوسش دارم سه شنبه 8 نوامبر 2016

دوسش دارم

النا سه شنبه 22 مارس 2016

فدات بشم خیلی نازی

النا سه شنبه 22 مارس 2016

پسر خیلی نازی هستید خیلی دوستتون دارم هیچ دختری به اندازه من سمار و دوست نداره من خیلی دوستت دارم

النا سه شنبه 22 مارس 2016

خیلی دوستت دارم از نزدیک تو تئاتر خشم اژدها دیدمتون خیلی بوی خوبی میدادید خیلی جذابید

پناه پنجشنبه 17 مارس 2016

چقد شما ها با حالین
مخصوصا اونایی ک فکر کرده بودن واقعا علی شادمانه
ناموسا دل درد گرفتم انقد خندیدم
محیا جون تو هم خیلی عششششقی

محیا چهار شنبه 2 مارس 2016

تنها ارزوم دیدنتونه

فاطمه ۱۲ساله شنبه 27 فوریه 2016

من خیلی دوست دارم شما رو از نزدیک ببینم

سارینا جمعه 26 فوریه 2016

عاشقتم خیلی خیلی خیلی بوس بوس بوس

سارینا جمعه 26 فوریه 2016

عشقم خخخخخخخخخخخخخییییییییییییللللللللللللللللللللییییییییییییییی دوست دارم

ناشناس جمعه 26 فوریه 2016

دوست دارم علی شادمان

یکی... سه شنبه 23 فوریه 2016

ببخشید ولی وقت ندارین جواب بدین؟
لطفا احترام قائل شید وحداقل هر ۱۰ پیام رو یه جواب بدین

asiyeh شنبه 20 فوریه 2016

چه خوش عکسی
منم بازیگرم
انگاری فقط من دوستت ندارم
چقد ماشالاخاطرخواه
امیدوارم موفق باشی

یسنا شنبه 20 فوریه 2016

سلام علی آقا شما در سریال کیمیا واقعا عالی بازی کردید موقعی که اسیر شدید واقعا ناراحت شدم

بنده خدا شنبه 11 ژوئن 2016

بله خیلی

کرد تبار پنجشنبه 18 فوریه 2016

آقا علی سلام علیکم باوا فره خوشحال بیم کوردید امیش کوردیم وواقعا خوشحال بوم. امیدوارم جواوم بی

النا یکشنبه 14 فوریه 2016

عشقم جفتمون تو یه ماهیم
خیلیییییییییییییییییی دوستت دارم

B پنجشنبه 12 می 2016

از چه لحاظ دوسش داری

یه دوست پنجشنبه 11 فوریه 2016

وااااااااداهای عاشقتم خیییییییییلی نفسی خییییییلی عشقی خیییییییلی خوشگلی خیییییییلی آقایی

محیا پنجشنبه 11 فوریه 2016

واقعا دووووووووووووووووووووووووووووووووسسسسسسسسسسسسسسسسسسستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت دااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااارم

ندا چهار شنبه 10 فوریه 2016

خیلی خوشگله عاشقشم

آوا سه شنبه 9 فوریه 2016

عشقممممممممممم جیگررررررررررررررررررررررم واقعا دوست دارم کاش میشد ببینمت بووووووووووووووووووووووووس

کیمی جمعه 26 فوریه 2016

بازی شما از همه بهتر بود خیلی ممنون امید وارم همیشه موفق باشین آقای شادمان من فکر میکردم ۱۸ سالتونه ! شایدم به خاطر گیریمتون بوده.

عاشق دوشنبه 2 می 2016

خییییییییییر مگه تو خواب

پریا سه شنبه 9 فوریه 2016

واقعا عاشقتم میمیرم برات نفسسسسسسسسسسسسسم

بازیگر آینده چهار شنبه 17 فوریه 2016

علی شادمانم دیونست که بیاد تو رو بر داره

تسنیم چهار شنبه 21 سپتامبر 2016

منم روزی عاشقش بودم ولی بعد فهمیدم چقدر زشته عاشقه امیر علی نبویان شدم اونم که زن گرفت این عشقای الکی رو ترک کردم و الان اودم اینجا تا ببینم کسی مثله من عاشقشه که دیدم ولی من الان دو ماهه تو ترکم

خانوم خوشگله یکشنبه 7 فوریه 2016

سلام همشهری باعث افتخار ما ایلامی هایید

مچکرم

فاطمه جمعه 5 فوریه 2016

اقای شادمان عکستون خیلی قشنگه

نسرین شنبه 23 جولای 2016

اقا علی جووووووووووووووووووون چقدر خوش عکسی

عاشقتم پنجشنبه 4 فوریه 2016

عاشقتم علی جون

حمید چهار شنبه 3 فوریه 2016

آدم می خواد یه شب تا صبح ببوسدشون بعضی پسرهای ایرانی رو

باران شنبه 30 ژانویه 2016

اره خب ما اذر ماهیا از جذابت خاصی برخورداریم جذابیت تو خونمونه

يلدا پنجشنبه 11 فوریه 2016

دقیقا واقعا راست میگی عزیز

برو پنجشنبه 18 فوریه 2016

بروبابا

محیا جمعه 4 مارس 2016

آره،آذر ماهی ها واقعا خوبند،خودمم متولد آذرم

تسنیم یکشنبه 23 اکتبر 2016

ولی اذر با اذر زندگی خوبی ندارن ها فورا تاریخ تولدتو عوض کن

یه دوست جمعه 29 ژانویه 2016

خییییییییییییییللللللللللیییییییی عششششششققققققققییییییی آقا علی من عاشقتم وقتی اسیر شدی خدا میدونه چقدر گریه کردم و ناراحت شدم

یه دوست جمعه 29 ژانویه 2016

آقا علی خیلی قشنگ بازی کردی من کیف کردم با این بازی قشنگت

یه دوست جمعه 29 ژانویه 2016

خیلی عشقی آقا علی من حاضرم جونم رو فدا بکنم برای تو وقتی اسیر شدی من خیلی ناراحت بودم خیلی بازی تو رو دوست دارم

ناشناس جمعه 29 ژانویه 2016

نوووووووووووکرتم علی اقا

النا پنجشنبه 28 ژانویه 2016

انقدر دوستت دارم که نمی تونم عنوان کنم
پسر جذابی هستی

همینا پنجشنبه 28 ژانویه 2016

دوست دارم علی جون

هانا چهار شنبه 27 ژانویه 2016

توکلاس ما همه چی شده علی شادمان

محیا پنجشنبه 11 فوریه 2016

همین طور

ثمین سه شنبه 26 ژانویه 2016

خدای جذابیـــــــــــــــــــــــــت
عاشـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــقتم

زهرا دوشنبه 25 ژانویه 2016

خیلی دوستون دارم

لعیا 14 ساله یکشنبه 24 ژانویه 2016

اقای شادمان ممنونم به خاطر بازی خوبتون و ارزوی موفقیت براتون دارم.

لعیا یکشنبه 24 ژانویه 2016

قابل توجه زینب خانم.دروغ نگو که علی شادمان پسر عمهی تو هست.الکی نق میزنی.

هانا یکشنبه 24 ژانویه 2016

قیافش که…ولی بازیش یکه

انا یکشنبه 28 فوریه 2016

بهترین بازیکر خودشه
برو بابا

هلیا دوشنبه 28 مارس 2016

اقای شادمان من شما رو خیلی دوست دارم

آیسان شنبه 23 ژانویه 2016

کی شامارهی علی زو داره

النا چهار شنبه 20 ژانویه 2016

خیلی نازی

کوثر چهار شنبه 20 ژانویه 2016

من شما رو دوست دارم من میخوام بازیگری مثل شما باشم

النا سه شنبه 19 ژانویه 2016

خیلی دوستت دارم اون شبی که عصیر شدی منم عصیر شدم

النا پنجشنبه 21 ژانویه 2016

من از بازی شما خیلی خوشم میاد
خیلی پسر جذابی هستید

النا پنجشنبه 21 ژانویه 2016

خیلی پسر جذابی هستید نصبت به ارسلان قاسمی

هانا یکشنبه 24 ژانویه 2016

قیافش که…ولی بازیش یکه

النا دوشنبه 18 ژانویه 2016

نفسمی عاشقتم دوستت دارم عشقم

بازیگر آینده سه شنبه 1 مارس 2016

من که به امید خدا چند روز دیگه یه فیلم باهاش دارم

B پنجشنبه 12 می 2016

از چه لحاظ دوسش داری

النا دوشنبه 18 ژانویه 2016

وای خیلی خوشکلی عشقم

زهرا یکشنبه 17 ژانویه 2016

چه خبره دلفانی ها هرچی نظر دیدم هرچی طرف دار خوبه که دیدم دلفانی انی هستند ها

فاطمه15ساله یکشنبه 17 ژانویه 2016

علی دیگه رفت به جاش برزوارجمندمیاد.

ناشناس یکشنبه 21 فوریه 2016

خیلی بد شد

ناشناس یکشنبه 17 ژانویه 2016

سلام عزیزم خیلی دوست دارم

فاطمه خانوم یکشنبه 17 ژانویه 2016

علی جون خیلی شبیه اخوندها شدی یه حوزه علمیه کنار خونه ی ما هست یک طلبه هست که کپی شماست من هر وقت میبینمش یاد شما می افتم اتفاقا اسمشم علی هست مثل شما خیلی بچه با حالیه

ناشناس جمعه 29 ژانویه 2016

عجب کارا خدارو ببین الله اکبرخخخخخخخخخخخخخخخخخ

نگاراز دلفان شنبه 16 ژانویه 2016

وای خیلی دوستت دارم علی عشقم منم مثل اونیکی دلفانی ها عاشقتونم

هانا شنبه 16 ژانویه 2016

این بهتره یا ارسلان

فاطمه15ساله یکشنبه 17 ژانویه 2016

خب معلومه علی.

هانا سه شنبه 19 ژانویه 2016

راست میکی

کیمیا چهار شنبه 20 ژانویه 2016

از اون جایی که معلومه دختر با ادبی هستی که محترمانه بگم کسی به ایشون گیر نداده ربطی به حسودیو این چیزا هم نداره . منم همینطور یه نصیحت کردم چیزی گیرت نمیاد اینجا … بازم بروسره درست.

حسین یکشنبه 23 اکتبر 2016

خب امیر علی نبویان

15M شنبه 16 ژانویه 2016

میگم ما نظر میدیم اون میبینه؟

محیا پنجشنبه 11 فوریه 2016

فکر کنم ببینه

یه دوست شنبه 16 ژانویه 2016

بازیش خوبه ریش بهش نمیاددددددددددددددددددددددددددددددددد//

seta.fr شنبه 16 ژانویه 2016

محیا اخه شلغم چی داره ها

يلدا پنجشنبه 11 فوریه 2016

خیلیییی بی ادبی هست زردالو بادمجون علی خیلی قشنگ وخوب البته ببخشیدا

زهرا تنهایی جمعه 15 ژانویه 2016

سلام خوبی علی من همون زهرام علی زود بده شمارتو تا یکشنبه گوشیم دستمه بابام میگرهع علی ترو خدا از همه مهمتر صداتت براهم مهمه من تو را صداتو و قیفتو بیشتر از جونم دوست دارم علی ترو خدا کارم خیلی واحبه شاید یبگی اینجور میگه شمارمو بهش بگم اما نه این طور نیست کارم واجبه علی اقا ترو خدا نترس به هیچ کس نمیگم علی اقا شب به ارزی اینکه بازیگرذ میشم و تو را میبینم میخوابم علی اقا ترو خدا وفقط زود بده خداحافظ

محیا جمعه 15 ژانویه 2016

واقعا ریش بهش میاد جیگررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررری

فاطمه.19 پنجشنبه 14 ژانویه 2016

بازیتون عالیه دوس دارم بازیتونو …پرفکت موفق باشید

هستی پنجشنبه 14 ژانویه 2016

عاشقتم علی

یه دوست شنبه 16 ژانویه 2016

خدا نکنه شما دخترا کسی ببینید اگه ببینیدعاشقشون می شید

فاطمه خانوم یکشنبه 17 ژانویه 2016

اقای یه دوست یا خانم یه دوست حالا هرچی‌ هستی اینو بدون که دخترا احساساتی هستن اینم که میگیم علی دوست داریم یا عاشقتیم یعنی‌ اینکه مثل دادشمون دوسش داریم خدایی نکرده به کسی بر نخوره اقای x or y

لیلا 14 پنجشنبه 14 ژانویه 2016

سلام اقای شادمان خیلی خوش حال شدم وقتی دیدم برگشتید و خودتون نقش کیوان رو ادامه میدید
و اینکه خیللللللی خوب بازی میکنید و ریش خیلی بهتون میاد

امیر پنجشنبه 14 ژانویه 2016

سلام علی جون من هم بازیتو دوست دارم و عاشق قیافتم مخصوصا از اون موقع ای که ریش گذاشتی خیلی بهت میاد عاشقتم راستی همه بهم میگن من خیلی شبیه شمام و این باعث افتخارمه دوست دارم بای

نفیسه چهار شنبه 13 ژانویه 2016

عاشقشمممممممم یعنی درحدمرگ دیییییووووووننننششششمممم

نفیسه چهار شنبه 13 ژانویه 2016

عاشقشممممممم دیووونه بار یعنی درحددیوونگی

ایدا چهار شنبه 13 ژانویه 2016

تا حال بازیگر به این خوبی ندیده بودم

ناشناس سه شنبه 2 فوریه 2016

واقعا خوب بازی می کرد

elaheh سه شنبه 12 ژانویه 2016

بازیش خوبه….

کیمیا سه شنبه 12 ژانویه 2016

بسه دیگه برید بشینید درستونو بخونید اینکه کی خوب بازی میکنه کی خوشگل تره به چه دردتون میخوره؟ قابل توجه افرادی که هر روز نظر میدن.

پرواز650 جمعه 15 ژانویه 2016

توبه بقیه چیکارداری.

محیا جمعه 15 ژانویه 2016

کیمیا جون کجای کاری امتحان نصف بچه ها تمومه

محیا جمعه 15 ژانویه 2016

کیمیا خانم چیه نکنه حسودیت میشه یایکی از خوانوادتون گیر داده به علی که این جور میکنید حسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسود

ناشناس چهار شنبه 20 ژانویه 2016

از اون جایی که معلومه دختر با ادبی هستی که محترمانه بگم کسی به ایشون گیر نداده ربطی به حسودیو این چیزا هم نداره . منم همینطور یه نصیحت کردم چیزی گیرت نمیاد اینجا … بازم بروسره درست.

پرواز650 جمعه 15 ژانویه 2016

کیمیاخانم شمابه بقیه چیکارداری؟؟؟؟؟؟؟؟

کیمیا چهار شنبه 20 ژانویه 2016

و اما جواب شما . نمیدونم اقایی یا خانم ولی انقدری میدونم خصلت و ویژگیه دخترارو که بیان تو کارشون دخالت کنم . دوما مستقیم تو کاره کسی دخالت نکردم کلا گفتم ظاهرا اونی که باید به خودش بگیره گرفته و این خیلی خوبه…

محیا شنبه 5 مارس 2016

آره چقدر خوبه که کسی که به خودش گرفته جواب تو رو نمیده در حدی نیستیم که کسی جواب تو بده . اینم گفتم که بدونید کجای درنیاید

هدیه سه شنبه 12 ژانویه 2016

عاشقتم علی شادمانیo (∩ ω ∩) oo (∩ ω ∩) oo (∩ ω ∩) o:-*:-*:-*:-*;-);-)O:-)O:-)O:-)

صبا چهار شنبه 13 ژانویه 2016

مثل داداشم میمونی خیلی دوست دارم اون روزی که اسیر شدی منم اسیر شدم خیلی دوست دارم به خاطر شهرت نههههه من به خدا دوست دارم

♥مریمی♥ سه شنبه 12 ژانویه 2016

عااااالللللللللللییییییییییی!عکسا خیلی قشنگیه الانم که برگشته وریش گذاشته خیلی جذاب شده :-*

فاطمه خانوم سه شنبه 12 ژانویه 2016

علی جون به خدا خیلی عشقی ٬ عاشقتم بازیت حرف نداره ٬ خیلی دوست دارم راستی ریش و سبیل هم خیلی بهت میاد خوشکل که هستی خوشکل تر هم میشی ماشا لله قربونت ٬ بوس بوس ٬ فدات

محیا چهار شنبه 13 ژانویه 2016

ببخشید شما کجای هستید

فاطمه خانوم یکشنبه 17 ژانویه 2016

محیا جون مگه بیو گرافی اقا علی رو نخوندی ؟ ایلامی هستش

محیا یکشنبه 17 ژانویه 2016

نه ببخشید منظورم اون نبود

آنوشا دوشنبه 6 فوریه 2017

به نظرم بازیگرخوبی هست ولی فکرنکنم خوشش ازحرف های شما بیاد

محبوبه سه شنبه 12 ژانویه 2016

چه با حالههههه
لایییی❤❤❤ککککککککک
بوسسسسسسسسس

پرديس دوشنبه 11 ژانویه 2016

سلام اقای علی شادمان من خیلی شمارو دوست دارم و اولین بازیگری بودین که انقدر دوستون داشتم خیلی جیگرید

ناشناس دوشنبه 11 ژانویه 2016

علی جون نفسی به خداآ عشقییییییی

علی شادمان دوشنبه 11 ژانویه 2016

سلام .ممنون از نظرات همه دوستان عزیز وهواداران گلم

دوست تون دارم زیاد

محیا سه شنبه 12 ژانویه 2016

علی واقعا خودتی نفسسسسسسسسسسس جواب بده تورو خدا

فاطمه چهار شنبه 13 ژانویه 2016

علی جون عاشقتمo (∩ ω ∩) o

صبا چهار شنبه 13 ژانویه 2016

فقط می توانم بگم تو زندگی منی

باران شنبه 16 ژانویه 2016

سلام اقای شادمان امیدوارم موفق باشید مثه هنیشه من ارزومه بازیگر شم یعنی اگه نشم دق میکنم میشه بگید از کجا شروع کنم کمکم کنید ممنون میشم خواهش میکنم حتما منتظرم بهم بگیدا مرس

tفاطمه پنجشنبه 28 ژانویه 2016

من موندم پسر از این خوش قیافه تر ندیدی که عاشقش شدی خانم النا تو برو اول املا یاد بگیر تا اسارت رو اصارت ننویسی

عاشق/انسان پنجشنبه 3 مارس 2016

یه حسی بهم میگه این علی عزیز هستش…
آخه علی جان معمولا یه سلام میگه…بعد شروع میکنه به حرف زدن…
یه چور باهالی سلام میکنه…
بخاطر همینیه حسی بهم میگه که علیه…

م جمعه 6 می 2016

خیلی دوست دارم نمیدونی از خدا میخوامت . یا علی

فاطمه جمعه 11 نوامبر 2016

جیگرییییی

a.anisa@chmail.ir شنبه 19 نوامبر 2016

سلام . آقای شادمان راستش من مثل بقیه نمیگم دوستون دارم یا عاشقتونم یا…. من میگم که بازیتون توسریال کیمیا زیبا بود کیوان اول نقش یه پیرشروشیطون بود ولی باشروع انقلاب وجنگ بزرگ شد ومثل یه مرد به جنگ با دشمن رفت . نقش شما واقعا تاثیرگذاربود . ممنون از بازیتون

دوست شما شنبه 19 نوامبر 2016

سلام . ولی به نظرمن فقط لی مین هوووووووووووووووووووووووووووووووووووووو

zzz سه شنبه 17 ژانویه 2017

خیلی شادی بابا خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

سارا 14 ساله دوشنبه 11 ژانویه 2016

خیلی خوشحال شدم وقتی دیدم برگشته ولی خدا وکیلی خیلی خوشگله تو فیلم اون شکلی شده ولی بازم با اون گریم خوشگله خدا کنه تا اخر فیلم باشه

فاطمه15ساله یکشنبه 10 ژانویه 2016

مگه قرارنبودکیوان بعدبرگشتنش نقششوبرزوارجمندبازی کنه؟پس چی شد؟ولی خدایی خیلی خوشحال شدم دوباره تواون نقش جذابش دیدم.یعنی وقتی دیدمش ازشدت خوشحالی نمیدونستم چیکارکنم.

ناشناس دوشنبه 11 ژانویه 2016

منم از خوشحالی نمیدونستم چیکار کنم ولی میگن که پاش … اشکال نداره خوب میشه

محیا دوشنبه 11 ژانویه 2016

فاطمه جون خیلی دوستش داری منم از تو بد تر من تا حالا کسی رو انقدر دوست نداشتم

اميرعلي یکشنبه 10 ژانویه 2016

سلام علی شادمان راستی تو بهترین ستاره هستی بین بازدیگر دوست دارم من بدون نگاه عکس تو نمی توانیم به زندگی ادامه دهیم دوست دارم بدون تو یک ثانیه زندگی ادامه نمی دهیم دوست دارم

اميرعلي یکشنبه 10 ژانویه 2016

سلام به خدا دست خودم نیست دوستش دارم و می خوایم که بعد امتحانات برویم به تهران تا بینیم من علی شادمان رادوست دارم وراستی بهترین ستاره جهان است دوست دارم شب ندون نگاخ عکس او نمی توانیم به خواب برویم من راستی راستی دوستش دارم من بدون او نمی توانیم به زندگی ادامه دهیم دوست دارم

محیا دوشنبه 11 ژانویه 2016

خوش بحالت که بعد امتحانا میخوای بری ببینیش من امتحانم تموم شه امتحان مامانمه شروع میشه که مامانم امتحاناش اخر بهمن تموم میشه بعدعید جای نمیریم اجیم کونکور داره پس شاید تابستون بریم تفریح اونم هر سال تابستون میریم شمال یا جنوب جای دیگه هم نمیشه بریم به دستور بابام

مهدی پاکدل فقط جمعه 8 ژانویه 2016

بهتره با ارسلان قاسمی مقایسه اش کنین نه با داش مهدی و پوریا خانم فاطمه ۱۵ساله شما همه جا هستی خخخخخخخخخخ

محیا جمعه 8 ژانویه 2016

میدونید چیه بچه ها اصلا نباید ازش طرف داری کنی با طرف داراش میگن زیاد خوب نیست میگن بر عکس قیافش البته نمیگن خودم … ولی من بازم خیلی خیلی دوستش دارم دست خودم نیست لطفا هرکی اینستا گرام داره بهش بگه یه کم مهربون تر ولی ما بازم دوستش دارم

فاطمه15ساله شنبه 9 ژانویه 2016

چراااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟منظورت اینه که بداخلاقومغروره.من که نفهمیدم توچی میگی.

محیا شنبه 9 ژانویه 2016

عزیزم چند تا از هم شهریامون رفته بودن که ببیننش و چند بار بهش زنگ زده بودن ببینن کجاست ولی جواب نداده بود هیچ اونم هم دست خالی بر گشتند بنده خدا ها ایلام تهران رو تمام گشته بودن که پیداش کنن ولی به قیافش نمی خوره !!!!!!!! ولی من باید ببینمش که ببینم همچین ادمی هست یا نه ولی نمیدونم کجا ایلا مه یا تهران ولی انون کسی که رفته بو ببینتش زیاد دوستش نداشت نمیدونم چه جوری رفته بود ببینش راستی منظور من این نیست منظور اونی که رفته ببینتش اینه ولی بازم از ارسلان قاسمی بالا تره

محیا یکشنبه 10 ژانویه 2016

من که خیلی دوستش دارم و هیچ وقت نمیگم مغروره یا چیزی دیگه من که جودم باهاش حرف نزدم از نزدیک ببینم که مغروره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

..... پنجشنبه 21 ژانویه 2016

چه قدر بی کارید واقعاااااااا !

فاطمه15ساله یکشنبه 10 ژانویه 2016

اهان پس اینطور چه بدکاش میتونستن ببیننش.

ملودی چهار شنبه 20 ژانویه 2016

منم با تو موافقم اصلا به قیافش نمی خوره همچین ادمی باشه

آ.ر پنجشنبه 7 ژانویه 2016

عاشقتم علی جوووووون .

ناشناس پنجشنبه 7 ژانویه 2016

خوشگل نیس زیاد خداییش معمولیه ولی بازیش یکه

فاطمه15ساله پنجشنبه 7 ژانویه 2016

هم خوشگله هم بازیش خوبه.

محیا سه شنبه 5 ژانویه 2016

علی اقا توشهر ما خیلی خیلی طرف دار داری یه سر به شهر ما دلفان بیا

فاطمه15ساله سه شنبه 5 ژانویه 2016

توشهرماهم طرفدارزیادداره شهرمرندومیگم.

محیا دوشنبه 11 ژانویه 2016

شهر مرند تقریبا پیش زنجانه

فاطمه15ساله دوشنبه 11 ژانویه 2016

نه بابایکم دوره.شهرستان مرندازشهرستانای اذربایجان شرقی هستش.نزدیک تبریزه.

محیا چهار شنبه 13 ژانویه 2016

اها فهمیدم اشتباه گرفتم با یه جای دیگه

محیا چهار شنبه 13 ژانویه 2016

بچه ها میگن ترلان پروانه … یعنی علی شادمان … میدونید چرا چون عکساشون باهم …

15M شنبه 16 ژانویه 2016

ترلان پروانه و علی شادمان چی شد؟

محیا یکشنبه 17 ژانویه 2016

بابا چیزی نیست چنتا عکس باهم داشتند همین

سارینا جمعه 26 فوریه 2016

کجایه زنجانه

یه دختر دوشنبه 11 ژانویه 2016

یه دختر

محیا سه شنبه 5 ژانویه 2016

اذین خانم شماهم دلفانب هستید منم دلفان نیم

azin دوشنبه 4 ژانویه 2016

من خیلی دوسش دارم زیاد وقتی اسیر شد خیییلی ریه کردم دوست دارم داداشم باشه ولی…. حیف

آذین دلفان دوشنبه 4 ژانویه 2016

من خیلی دوسش داررررررم
کاشکی از نزدیک ببینمش

چقدر شما قربون میرین بسه دیگه یکشنبه 29 می 2016

چقدر قربون می رین واییی

آذین دلفان دوشنبه 4 ژانویه 2016

من خیلی علی شادمان رو دوست دارم اون خیلی خوب بازی میکنه
هم با نمک هم جزاب
براش آرزوی موفقیت میکنم

فافا یکشنبه 3 ژانویه 2016

ولی بازیش خوبه

فافا یکشنبه 3 ژانویه 2016

سلام به نظر من زیادم خوشگل نیست

محیا چهار شنبه 6 ژانویه 2016

خیلی هم خوشگله

محیا یکشنبه 3 ژانویه 2016

این روزا خیلی ها ازم میپرسن علی شادمان خوشگل یا ارسلان قاسمی اخه ارسلان چی داره اگه چیزی پیدا کردید به منم بگید لطفا

آذین دلفان دوشنبه 4 ژانویه 2016

به نظر من ارسلان قاسمی هیچی نداره
هیییییچییی

محیا سه شنبه 5 ژانویه 2016

نظر ما دلفانی ها یکی هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

فاطمه15ساله دوشنبه 4 ژانویه 2016

والا.

فاطمه15ساله شنبه 2 ژانویه 2016

کاش بعددوران اسارتش روخودش بازی میکردبیشترمیدیدیمش.

کیمیا شنبه 2 ژانویه 2016

مد جدید دیگه اینبار علی اقا شده عشق دخترا ساله بعد حرفشون اینکه اره بابا این خوب نیست (خزشد)رفت حالا زیر عکسا بازیگر دیگه نفسمی تو فلانو فلان منم یه دخترم.ولی کلا کاری ندارم هرکس یه شخصیتی دار دیگه…ولی درکل اینار بازیتون در نقش کیوان خوب بود

چرامن شنبه 2 ژانویه 2016

بابا علی شادمان بعدش که بزرگ شد نقششو برزو ارجمند بازی میکنه

یه دختر شنبه 2 ژانویه 2016

خیلی نازه دوسش دارم

فاطمه15ساله شنبه 2 ژانویه 2016

عاشق شخصیت کیوانم توسریال کیمیاوبیشتربه عشق علی جون ومهراوه جون نگاه میکنم.حیف که علی اسیرشدبیشتره جذابیت فیلم ازبین رفته.

علی چهار شنبه 6 ژانویه 2016

سلام عالی بوئ. کیمیا ازدواج کرده

فاطمه15ساله شنبه 2 ژانویه 2016

وای چقدخوشگلی تونقشتوتوسریال کیمیاخیییییییییلی خوب بازی کردی.وای هرچقدرازت تعریف کنم بازم کمه بهترین بازیگرنوجوان دنیایی واقعااون روزی که اسیرشدی باشدت تمام گریه میکردم.بچه هاکسی میدونه کیوان تودوران اسارتش شهیدمیشه یانه؟آخه یه جاداشتم میخوندم که نوشته برزوارجمندبزرگی کیوان؟درسته؟هنوزم به خاطراسیری کیوان خییییلی ناراحتم.کاش تبریزی بودی وامیدوارم پرسپولیسی باشی البته زیادم مهم نیست.

یلدا چهار شنبه 30 دسامبر 2015

من عاشقتم علی نفسمی تو

کیمیا شنبه 2 ژانویه 2016

مواظب خودت باش خیلی احساساتی شدی!!!!

محیا یکشنبه 3 ژانویه 2016

ببخشید بازم شمااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

ناشناس چهار شنبه 30 دسامبر 2015

چرا نوشتید کردتبار!؟ علی شادمان خودش نیز کرد است و کردتبار کسی است که زبان مادریش را فراموش کرده باشد و اجدادش فقط کرد باشند…

roozalin سه شنبه 29 دسامبر 2015

بچه ها درسته که میگن توی سریال کیمیا کیوان بعد از اسیر شدن به شهادت میرسه

ناشناس پنجشنبه 31 دسامبر 2015

بچه جواب بدید راستی بعد اسیر شدن میمیر

nice girl جمعه 1 ژانویه 2016

نه بابا اگه بمیره که منم می میرم چند روز فقط واسه اسیر شدنش گریه کردم

چرامن شنبه 2 ژانویه 2016

نه بابا
بعدش برزو ازجمند میاد نقش اونو بتزی میکنه

محیا شنبه 2 ژانویه 2016

منم قسمت اسیر شدن کیوان رو ضبط کردم با هر بار گذاشتنش مامانم اینا هم بامن گریه میکنن چه بازی میکنه علی جونم

محیا شنبه 2 ژانویه 2016

اگه قرار باشه کسی بیاد شهاب حسینی میاد خیلی شبه علی جونم

محیا جمعه 1 ژانویه 2016

اگه شهیدم نشه خودش که نمیاد بازیگر دیگه ای بجاش میاد مگه نه

یه دختر شنبه 2 ژانویه 2016

وای نگو اگه بمیره منم می میرم.♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡

محیا شنبه 2 ژانویه 2016

وای یه دختر اگه بمیره منم میمیرم جووووووووووووووووووووووووووووووجوووووووووووووووووووووووووووووووو کوچلو ولی تو فیلم هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

محیا یکشنبه 3 ژانویه 2016

از بعد کیوان سریال کیمیا رو میبینم دست خودم نیست گریم میگیره اخه اگه کیوان بمیره منم میمیرم

یگانه سه شنبه 29 دسامبر 2015

آفرین

زهرا دوشنبه 28 دسامبر 2015

دوست دارم

ناشناس چهار شنبه 20 ژانویه 2016

منم دوست دارم

دوست دوشنبه 28 دسامبر 2015

خیلی خوشگله بهترین بازیگرنوجوانه ب نظر من
مااخر نفهمیدیم طرف دار کدام تیمه

هانا سه شنبه 5 ژانویه 2016

پرسپولیسیه. اخه داخل عکسش عدد شیش رو نشون میداد پارچه ی قرمز هم داشت

فاطمه15ساله پنجشنبه 7 ژانویه 2016

امیدوارم اینجوری باشه که تومیگی.

محیا دوشنبه 11 ژانویه 2016

اره ولا کاشششششششششششششششششششششششششششش

مرجان دوشنبه 15 فوریه 2016

خدا شفاتون بده….واقعابراتون متاسفم که وقتون روپای این عشقای مسخره هدرمیکنین..اخرش ک چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بجز الافی

;کیمیا یکشنبه 27 دسامبر 2015

وااااااااای چقدر خوبه .

محیا شنبه 2 ژانویه 2016

خیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی خوشگل خوشششششششششششششششششششششششششش تیپ کاش من یبار ببینمش

تارا دوشنبه 7 دسامبر 2015

خیلی جذابی خوشتیپ خیلی هم خوب بازی میکنی بچه ها یه سوال علی استقلالی یا پرسپولیسی؟

تارا سه شنبه 8 دسامبر 2015

فکر کنم استقلالیه

محیا از دلفان چهار شنبه 30 دسامبر 2015

تارا جون خیلی دوستش داری از خودم دیونه تری ها

تارا یکشنبه 6 دسامبر 2015

دوست دارم مخصوصا در سریال کیمیا

تارا یکشنبه 6 دسامبر 2015

خیلی خوشتیپی ماشالا بابا همشهری بچه ها استقلالیه یا پرسپولیسی

محیااز دلفان چهار شنبه 30 دسامبر 2015

تو سریال کیمیا گیریمش خوب نبود ولی خودش خوشگله

ناشناس دوشنبه 11 ژانویه 2016

جیگرههههه به خدا. اخه خیلی خوشگله من خیلی دوسش دارم کاش که داداشم میبودجیگرههههههه ب

محیا شنبه 2 ژانویه 2016

بابا علی الان که دارم فکر میکنم بد جور دیونتم نفسمیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

تارا یکشنبه 6 دسامبر 2015

سلام خیلی خوشگلی همشهری اگه میشه بگین پرسپولیسی هستین یا استقلالی ترو خدا دوست دارم

شیدا سه شنبه 23 فوریه 2016

علی جون فوتبال دوست نداره

fatemeh پنجشنبه 3 دسامبر 2015

خیلی خیلی دوستت دارم عکسات حرف نداره .راستی یه سوال ،ایشون چند سالشونه؟

ناشناس شنبه 5 دسامبر 2015

نوزده سالشه

عسل دوشنبه 30 نوامبر 2015

عاشقانه دوستت دارم مخصوصا در فیلم کیمیا

ناشناس چهار شنبه 2 دسامبر 2015

علی جان از نزدیک دیدنت ارزومه همه چی تمومی هم خوشتیپ هم باهنر

علی پنجشنبه 31 دسامبر 2015

علی جون فقط مال خودمه

اتنا شنبه 16 آوریل 2016

حتما دیدیش ماهم خبر کن

اتنا شنبه 16 آوریل 2016

برای من اصن شهرت یا جذابیت مهم نیست من عاشق خود خود خودشم من با عکسای اقای شادمان از خواب پا میشم وبا دیدن عکساشون میخوابم هر لحظه به فکرشونم

تینا دوشنبه 30 نوامبر 2015

خیییییلی دوسش دارم جذاب و خوش تیپ

زینب جمعه 27 نوامبر 2015

واقعا خوشگله و جذاب و خیلی زیبا بازی می کنه

فاطمه چهار شنبه 25 نوامبر 2015

عالی بود خیلی خوب بازی میکنی علی

میترا چهار شنبه 25 نوامبر 2015

داداش علی افتخار ایلامی،ممنونیم ازت کورد باغیرت،

شادی یکشنبه 15 نوامبر 2015

بسیار عالی ممنون از عکسهاتون نوفق باشی اقا کیوان

sdaf یکشنبه 15 نوامبر 2015

علی شادمان خیلی قشنگ بازی می کنه

sanaz banoo یکشنبه 8 نوامبر 2015

ازش خوشم میاد.خوب بازی میکنه.ممنونم.

sahat جمعه 27 نوامبر 2015

اره

شميم شنبه 7 نوامبر 2015

بازیگر توانمند و آینده داریه

sdaf یکشنبه 15 نوامبر 2015

واقعا خوشگله

تارا یکشنبه 6 دسامبر 2015

دوست دارم فقط بگو استقلالی هستی یا پرسپولیسی من راستی همشهریتم

فریماه چهار شنبه 2 دسامبر 2015

موافقم‌البته‌مشروط‌به‌سالم‌موندن‌ازنظراخلاقیه

محیا از دلفان پنجشنبه 31 دسامبر 2015

وقتی فهمیدم قضیه کیوان واقعه ای دو روز گریه کردم اخه مگه میشه یه پسر ۱۷ ساله

فاطمه15ساله یکشنبه 3 ژانویه 2016

آره خیلی غم انگیزه.

ناشناس سه شنبه 5 ژانویه 2016

درمورد چی؟

فاطمه15ساله پنجشنبه 7 ژانویه 2016

درمورداینکه قضیه کیوان واقعیه واتفاق افتاده خیلی غم انگیزه واقعا.

نازنین دوشنبه 18 ژانویه 2016

بچه ها میشه بگین این قضیه ای ک باورتون نمیشه چیه؟خیلی کنجکاو شدم بدونم.راستی منم علی رو خیلی دوس دارم.هم خوشگله هم خوشتیپه هم نقششو عالی بازی میکنه

اميرعلي جمعه 22 ژانویه 2016

سلام من واقعا علی شادمان را از همه بیشتر دوست دارم وعلی تو مال منی من زندگی وجانم را فدایی تو می کنیم

محیا پنجشنبه 31 دسامبر 2015

من چهار سال ازش کوچیک ترم مثل داداش بزرگ ترم دوستش دارم ای کاش یبار داداشمو از نزدیک ببینم

سارا جون دوشنبه 4 ژانویه 2016

خیلی جزابییی جیگر

مریم دوشنبه 4 ژانویه 2016

نمیری جیگر

مریم دوشنبه 4 ژانویه 2016

من خیلی دوست دارم یکبار هم که شده ببینمش

محیا چهار شنبه 6 ژانویه 2016

منم باید ببینمش

فاطمه15ساله پنجشنبه 7 ژانویه 2016

منم همین طور.

ناشناس پنجشنبه 14 ژانویه 2016

پرفکت…خیلی عالی هستین

فاطمه ١٤ ساله ورامين جمعه 15 ژانویه 2016

علی شادمان رو از داداشام بیشتر دوست دارم داداش بزرگ ترم دوسال ازش بزرگ تره ولی علی خیلی باحاله هم خوشتیپ دوسش دارم وقتی اسی. شد دلم نمیخواست کیمیا رو نگاه کنم چون جاش خالی بود

فاطمه فخارفاطمه فخاري جمعه 15 ژانویه 2016

فاطمه ١۴ ساله از داداشام بیشتر دوست دارم داداش بزرگ ترم دوسال ازش بزرگ تره ولی علی خیلی باحاله هم خوشتیپ دوسش دارم وقتی اسی. شد دلم نمیخواست کیمیا رو نگاه کنم چون جاش خال

النا یکشنبه 17 ژانویه 2016

عشق منی

النا دوشنبه 18 ژانویه 2016

وای نفس منی عشقم

seta.fr شنبه 16 ژانویه 2016

دوستان گلم محیا و آذین خیلی خنگید که عاشق یه شلغم شدید برید درستونو بخونید خنگا

ناشناس یکشنبه 17 ژانویه 2016

دوست دارم نقشت عالی بود یعنی عالی بازی کردی آغا علی

شیلان یکشنبه 17 ژانویه 2016

شیلان دوستت دارم نقشت عالی بود بعنی عالی بازی کردی اغا علی

رعنا یکشنبه 17 ژانویه 2016

اها محیا اذین درس دارن اونیکیا چی

النا دوشنبه 18 ژانویه 2016

چقد عشقی جیگر مال منی به هیشکی هم نمیدم

سروه پنجشنبه 21 ژانویه 2016

یلی دوستت دارم علی جان نقشت عالیه یعنی باید گفت که عالی بازی میکنی مارو سر بلند کردی دمت گرم آغا علی

سروه پنجشنبه 21 ژانویه 2016

عاشقتم ما رو سر بلند کردی دمت گرم آغا علی

زینب جمعه 22 ژانویه 2016

علی شادمان پسر عمه ی منه وتا حالا من رو زیاد برده پیش کیمیا یعنی همون مهراوه تازه من شماره ی کیمیا رو هم دارم

ناشناس دوشنبه 1 فوریه 2016

تو گفتی وما هم باور کردیم

عاشقت جمعه 19 فوریه 2016

سلام خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخییییییییییییییییییییییلللللللللللللللللللییییییییییییییییییی می خوام ببینمتون چی می شد عشقا ها میوومدندن دنبال عاشقاشششششششششششششششووووووووووووووووننننننننننن

سعیده سه شنبه 9 آگوست 2016

چند سالتونه

من عاشقتم علی جوووووووون عاشق جمعه 2 سپتامبر 2016

اسم من زهراست عاشقتم یک عالمه هرچی بگی بازم کمه خواهرت آریانا روهم خییییلی خیییییییییلی دوستدارم کاشکی جای اوبودمعاششقتم علی جون

سما یکشنبه 27 نوامبر 2016

بیست سال